WIHO 54018-3S GLOBO bodové | 3x E27 | černá | Š: 25 cm |
Kód: 54018-3SSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov černý, kov v barvě imitující dřevo, hnědý, vypínač, ŠxV: 15x19 cm, hloubka...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kov v barvě imitující dřevo, hnědý, DxŠxV: 35x15x22 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý a bílý, kov vzhled dřeva, černý PVC kabel, průměr 18 cm, výška max....
Závěsné svítidlo, kov černý a bílý, kov vzhled dřeva, černý PVC kabel, průměr 15 cm, výška max....
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov černý, kov v barvě imitující dřevo, hnědý, průměr 25 cm, výška 22 cm, bez žárovek 3xE27, max. 40W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.27 kg |
| EAN: | 9007371410910 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, hnědá, dřevo |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 21,5 cm |
| ? Šířka: | 25 cm |
| ? Hloubka: | 25 cm |
Stropní svítidlo, chrom, MDF wenge, satinované sklo, DxŠxV: 83x30x16 cm, bez žárovek 4xE14, max....
Stropní svítidlo, kov černý, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x20 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, průměr 29 cm, výška 25 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, dřevo dub, kov černý, uvnitř zlatý patinovaný, DxV: 82x24 cm, hloubka 18 cm,...
Stropní svítidlo, chrom, satinované sklo, průměr 28 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Stropní svítidlo, kov černý, průměr 23 cm, výška 18 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, průměr 220 mm, výška 165 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez 5xE14,...
Stropní svítidlo, kov, nikl matný, chrom, sklo opál, akrylové křišťály, DxŠxV: 70x25x21 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, průměr 28 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, kov černý a zlatý, kovové tyče černé a zlaté, průměr 25 cm, výška 22 cm, bez...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva, plast opál, vícekrokový nástěnný vypínač, paměťová...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max. 35W...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


