Doprava a cena

Dodací lhůty a ceny dopravy jsou určeny následovně:

 Na objednávky převyšující cenu 3000,- vč. DPH je dopravné ZDARMA, do této částky posíláme takzvaně "Za stovku", tedy za 100 Kč + 30 Kč při platbě na dobírku. Nerozlišujeme, posíláme-li jeden či více balíků, více náklady související s odesláním jsou jen na náš účet.

Zasíláme také na Slovensko. Vzhledem k cenám přepravy je zde stanoven pevný expediční poplatek 200 Kč + 30 Kč při platbě na dobírku. Platba na Slovensku bude vyplacena přepravci v EUR. 

Není-li uvedeno jinak, termín odeslání zboží je u zboží s označením "Skladem" jeden až dva pracovní dny. Toto zboží držíme fyzicky ve vlastním skladu. Ostatní zboží objednané vždy do úterý cca do 14:00 hodin aktuálního týdne, odesíláme opět ve středu následujícího týdne. Ve vyjímečných případech (doprodání zboží, momentálně nedostupné, na dotaz...) je možné po domluvě prodloužení termínu dodání. O předpokládaném termínu budete v nejkratším čase informováni.

 Dopravy:

 Přepravní služba GEIS
Zboží je doručeno přepravníslužbou GEIS, obvykle do 24 hodin od expedice. V případě nezastihnutí adresáta se řidič pokusí o kontakt a doručení ještě následující den, v místě určení také ponechá vkaz  s informacemi. Následující lhůta na převzetí zboží je 5 pracovních dní, v takovém případě budete kontaktováni ze skladu (depa), zda je již dodání možné, jinak bude vráceno zpět. Cena zahrnuje poštovné a balné.

 Česká pošta - cenný balík
Zboží je doručeno Českou poštou, obvykle do 48 hodin od expedice. V případě nezastihnutí adresáta bude zásilka max. dva týdny uložena na poště. Cena zahrnuje poštovné a balné.

 Osobní odběr
Zboží je možno po domluvě přebrat na adrese ELEKTROCENTRUM Cmunt, Stříbrská 45, 33301 Stod a to v pracovní době od 8:00 - 17:00, v sobotu od 8:00 - 11:30.


 Platby:

 Dobírkou 
Platba za zboží hotově v okamžiku převzetí zboží od doručovatele.

 Převodem na účet 
Platba předem na náš účet, (prosíme, vyčkejte po objednání na podklady pro platbu, budou zaslány po zpracování). Po jejím přijetí bude zboží bez dalších průtahů odesláno na místo určení.


 Platba hotově 
Zboží je možno po domluvě také převzít na adrese prodejny ELEKTROCENTRUM Cmunt, Stříbrská 45, 33301 Stod a to v pracovní době od 8:00 - 17:00, v sobotu od 8:00 - 11:30.

Zásilka je pojištěná a řádně zabalená s minimálním rizikem poškození během přepravy v kartonovém obalu s výstelkou.