Vážení zákazníci, garantujeme dodání do vánoc pouze na svítidla s okamžitým dodáním nebo označená jako Na cestě. Pro rychlé doručení doporučujeme přepravu nebo uloženku DPD.

Doprava a cena

Termíny a možnosti dodání:

Zboží s označením "Okamžitě k dodání", odesíláme za 24 hodin. Ostatní svítidla odesíláme dle termínu uvedeném u dostupnosti. O termínu expedice budete v nejkratším čase informováni.

Ceny dopravy jsou určeny následovně:

Na objednávky převyšující cenu 2999,- vč. DPH je dopravné ZDARMA. Nerozlišujeme, posíláme-li jeden či více balíků, více náklady související s odesláním jsou jen na náš účet. Náš smluvní přepravce je společnost DPD.

Zasíláme také na Slovensko. Vzhledem k cenám přepravy je zde stanoven pevný expediční poplatek 300 Kč + 50 Kč při platbě na dobírku. Platba na Slovensku bude vyplacena přepravci v EUR.

 

Dopravy:

Přepravní služba DPD Private - 100 Kč

Pohodlné doručení, které si přizpůsobíte svým potřebám přímo v aplikaci DPD Kurýr. Průběžné informování SMS a emailem. Den před doručením dostanete přihlašovací údaje do DPD Kurýra. Dodání je následující pracovní den od odeslání.
V den doručení již budete znát hodinový interval, ve kterém kurýr dorazí, na webové stránce dpd.cz/osobnibalicek můžete sledovat svoji zásilku. Ve větších městech si za příplatek vybrat dobu doručení – ráno mezi 8.00-10.00, večer mezi 18.00-21.00, přesměrovat si balíček do výdejního místa (uloženky Pickup), přidat záložní adresu či odložit doručení o více než 10 dní.

Přepravní služba DPD Pickup (Uloženka) - 70 Kč

175 výdejních míst Pickup v ČR. Jsou to pobočky Uloženky a další partnerské prodejny, dále depa DPD, kde je možnost platit kartou. Průběžné informování SMS a emailem v den odeslání zásilky a když je balíček připravený ve výdejním místě. Uložení balíčku je 7 kalendářních dní a řada míst má víkendový provoz (vybrané pobočky Pickup). Maximální hmotnost zásilky je 20kg.

Česká pošta - cenný balík - 100 Kč
Zboží je doručeno Českou poštou, obvykle do 48 hodin od expedice. V případě nezastihnutí adresáta bude zásilka max. dva týdny uložena na poště. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Osobní odběr - ZDARMA
Zboží je možno po domluvě přebrat na adrese ELEKTROCENTRUM Cmunt, Stříbrská 45, 33301 Stod a to v pracovní době od 8:00 - 17:00, v sobotu od 8:00 - 11:30.

 

Platby:

Dobírkou - 30 Kč
Platba za zboží hotově v okamžiku převzetí zboží od doručovatele.

Platební bránou GoPAY - ZDARMA
Platba na náš účet platební kartou nebo platební bránou zvolené banky.

Převodem na účet - ZDARMA
Platba předem na náš účet, (prosíme, vyčkejte po objednání na podklady pro platbu, budou zaslány po zpracování). Po jejím přijetí bude zboží bez dalších průtahů odesláno na místo určení.

Platba hotově - ZDARMA (lze zaplatit kartou)
Zboží je možno po domluvě také převzít na adrese prodejny ELEKTROCENTRUM Cmunt, Stříbrská 45, 33301 Stod a to v pracovní době od 8:00 - 17:00, v sobotu od 8:00 - 11:30.

Zásilka je pojištěná a řádně zabalená s minimálním rizikem poškození během přepravy v kartonovém obalu s výstelkou.