VRANOS 32111 GLOBO koupelnové | 1x E27 | IP44 | stříbrná | Š: 18,5 cm |
Kód: 32111Související produkty
Náhradní stínítko pro svítidlo GLOBO VRANOS 32111
Venkovní svítidlo hliník černý matný, sklo opál, IP44, průměr 300 mm, výška 65 mm, bez žárovek...
Venkovní svítidlo hliník černý matný, sklo opál, IP44, průměr 240 mm, výška 65 mm, bez žárovek...
Venkovní svítidlo hliník černý matný, sklo opál, IP44, průměr 184 mm, výška 65 mm, bez žárovky...
Detailní popis produktu
Moderní kulaté stropní svítidlo Vranos (průměr 18,5 cm) se skládá z hliníku ve stříbrné metalíze a opálového skla. Objímka E27 vám dává možnost si sami zvolit svítidlo (max. 60W) a sami si tak definovat intenzitu a barvu světla. LED žárovky doporučujeme pro jejich úsporu energie a dlouhou životnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| EAN: | 9007371174362 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP44 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | hliník, lak a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 6,5 cm |
| ? Šířka: | 18,5 cm |
| ? Hloubka: | 18,5 cm |
Stropní svítidlo, plast niklová barva, satinovaný a opál, několik úrovní přes nástěnný spínač,...
Stropní svítidlo, kov chrom, akryl, akrylové křišťály průhledné, nastavitelné, změna barvy světla...
Nástěnné svítidlo, chrom, sklo opál bílé, IP44, ŠxV: 12x32 cm, hloubka 7,3 cm, včetně 1xLED 12W...
Stropní svítidlo, plast niklová barva, satinovaný a opál, bílý, několik úrovní přes nástěnný...
Stropní a nástěnné svítidlo, nikl matný, chrom, plast opál, IP44, ŠxV: 30x6,5 cm, hloubka 4,5 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, plast opál satinovaný, zrcadlové světlo, otočné, IP44, ŠxV: 45,5x4...
Nástěnné koupelnové svítidlo, kov, nikl matný, opálové sklo, IP44, VxŠxH: 43x6,5x12,5 cm, vč....
Nástěnné svítidlo kov černý matný, akryl opál, IP44, DxŠxV: 608x80x150 mm, včetně LED 10W 230V,...
Stropní svítidlo, hliník bílý, akryl opál, stmívatelné, průměr 17 cm, výška 3 cm, včetně 1xLED...
Nástěnné svítidlo, kov chrom, hliník, plast opál satinovaný, IP44, vypínač, ŠxV: 10x61 cm,...
Stropní svítidlo, chrom, plast satin, akrylové průhledné křišťály, změna barvy světla pomocí...
Stropní a nástěnné svítidlo, nikl matný, chrom, plast opál, IP44, ŠxV: 60x6,5 cm, hloubka 4,5 cm,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, hliník černý matný, plast opál, IP44, DxŠxV: 600x40x120 mm,...
Nástěnné svítidlo, chrom, plast opál, IP44, ŠxV: 32x5 cm, hloubka od zdi 7 cm, včetně 1xLED 6W...
Stropní svítidlo, kov chrom, akryl, akrylové křišťály průhledné, nastavitelné, změna barvy světla...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


