BRIGHTON 58439SA GLOBO lampička
Kód: 58439SADetailní popis produktu
Stolní lampička, plast černý a bílý, černá koženka, dotykové zapínání/vypínání, dotyk. stmívač a plynulé nastavení, bez adaptéru, USB-C - USB-C, nabíjí 4h a svítí 6h, svítí během nabíjení, DxŠxV: 280x115x500mm, LED 4W 230V 143lm, CCT 2700/6500/4000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 9007371484478 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, černá |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED, stmívací, dotykový stmívač |
| Napájení: | nabíjecí |
| ? Spotřeba: | 4W |
| ? Světelný tok: | 330lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 2700K, 4000K, 6500K |
| ? Výška: | 50 (cm) |
| ? Šířka: | 11,5 (cm) |
| ? Hloubka: | 28 (cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
