POSADAS 69007-1T GLOBO lampička | 1x E27 | mosaz | Š: 27 cm |
Kód: 69007-1TSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, mosaz, sklo bílé alabastr, průměr 60 cm, výška max. 100 cm, bez žárovek 3xE27,...
Závěsné svítidlo, mosaz, sklo bílé alabastr, průměr 60 cm, výška max. 100 cm, bez žárovek 5xE27,...
Stropní svítidlo, mosaz, sklo bílé alabastr, průměr 60 cm, výška 37 cm, bez žárovek 3xE27, max....
Náhradní sklo pro 69007-1T
Detailní popis produktu
Stolní lampička, mosaz, sklo bílé alabastr, kabel: 1,5 m, vypínač, DxŠxV: 27x19x42 cm, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 9007371328673 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | zlatá |
| ? Materiál: | mosaz antik a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 42 cm |
| ? Šířka: | 27 cm |
| ? Hloubka: | 19 cm |
Stolní lampička, kov nikl matný, sklo kouřové, černobílý textilní kabel 1,5 m, dotykový vypínač,...
Stolní lampička, bílý kov, světlé dřevo, kabel 1,5 m, vypínač, D x Š x V: 32x16x45 cm, bez...
Stolní lampička, kov černý, plast, nastavitelné, vypínač, Š x V: 40x59 cm, bez žárovky 1xE27,...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, kolébkový vypínač na kabelu, průměr 150 mm, výška...
Stolní lampička, kov nikl, akryl čirý, satinovaný povrch, bílý PVC kabel, dotykové...
Stolní lampička, chromovaná, keramika, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, keramika hnědá, textil bílý, kabel 1,2 m, vypínač, D x Š x V: včetně 13x11x29...
Stolní lampička kov černý matný, kouřové sklo, textilní kabel černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov chrom, sklo průhledné, bílý textil, bílý plast, průhledný PVC kabel,...
Stolní lampička, plast, bílá, chrom, s hodinami a budíkem, flexi, stmívatelné, fixace barev,...
Stolní lampička, plast, chrom, bílý, hliník, flexo, dotykový vypínač ON/OFF, dotykový stmívač,...
Stolní lampička, kov bílý, dotykový stmívač, paměťová funkce, baterie CR18650 1200mAh 5V, možnost...
Stolní lampička, kov bílý matný, nikl, sklo opál, satinované, kolébkový vypínač na kabelu, průměr...
Stolní lampička, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, flexi, vypínač, DxŠxV:...
Stolní lampička, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu, DxŠx výška...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



