AVOLA 41752A-48 GLOBO stropní | LED | dálkové ovl. |
Kód: 41752A-48Detailní popis produktu
Toto kulaté (průměr 50cm) klasické stropní svítidlo ze série AVOLA boduje materiálem a zpracováním i elegantním designem. Kombinace bílého kovu a opálového plastu vytváří skvělé světlo. Barva světla stmívatelných 3200 lumenů může být přepínána ve třech stupních pomocí dálkového ovladače (teplá bílá 3000K - neutrální bílá 4000K - studená bílá 6000K).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní moderní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.7 kg |
| EAN: | 9007371410989 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá |
| ? Materiál: | kov, hliník, akryl a plast |
| ? Chytré funkce: | změna barev ovladačem, zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 48W |
| ? Světelný tok: | 320-3200lm (volitelně na ovladači) |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000-6000K (volitelně na ovladači) |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Výška: | 6,5 cm |
| ? Šířka: | 50 cm |
| ? Hloubka: | 50 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

