CONNOR 41386-30RGBSH GLOBO stropní | LED | 30W | funkce APP control | Š: 50 cm |
Kód: 41386-30RGBSH
SKLADEM ZA 2 AŽ 3 DNY
Stropní svítidlo, akryl opál, chrom, třpytivý efekt, kompatibilní s Google Assistant a Alexa, časovač, stmívatelné, dálkové ovládání, průměr 50 cm, výška 7 cm, včetně 1xLED 30W+RGB LED 5W 230V, 3400lm zdroj, 2400lm výstup, změna barvy světla 3000-6500K.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Toto kulaté stropní svítidlo Connor (průměr 50 cm) boduje svou funkčností. Je vyrobené z plastu v jiskřivé optice, poskytuje silné světlo 2400 lumenů (30W LED). To lze ovládat a fixovat v několika fázích (barvách) pomocí přiloženého dálkového ovladače (od teplé bílé 3000K do studené bílé 6000K). Toto vnitřní světlo lze použít v ložnici, hale, obývacím pokoji a jídelně. Je také kompatibilní s Google Home a Alexa. Svítidla Smartlight lze snadno ovládat pomocí aplikace Tuya Smart (Android TM / IOS). Hlasové ovládání je nekomplikované s Amazon Echo Tm, Google Home, Apple (R) Home Kit TM.
Návod k použití: pdf-manual
Doplňkové parametry
Kategorie: Stropní moderní
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1.41 kg
EAN: 9007371403080
Výrobce: GLOBO Handels
? Velikostní řada: 50 cm a více
? Krytí: IP20
? Barva: bílá, stříbrná
? Materiál: chrom, kov a akryl
? Chytré funkce: dálkové ovládání, podpora mobilní aplikace, změna barev ovladačem, zdroj LED
? Spotřeba: 30W+5W