GISELL 48133-44 GLOBO stropní | LED | 44W | dálkové ovl. | Š: 46 cm |
Kód: 48133-44Detailní popis produktu
Toto stropní svítidlo nadchne nejen svými funkcemi, ale také skvělým designem. Kulaté stropní svítidlo (průměr 46 cm) má nejen funkci paměti a nočního světla, ale lze jej také stmívat a fixovat od barvy světla 2700 Kelvinů teplé bílé až po 6000 Kelvinů studené bílé. Přiložené dálkové ovládání a 2xAAA baterie vám umožní snadnou manipulaci.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní moderní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.27 kg |
| EAN: | 9007371434107 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Velikostní řada: | 35 až 49 cm |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, černá |
| ? Materiál: | kov a akryl |
| ? Chytré funkce: | dálkové ovládání, změna barev ovladačem, zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 44W |
| ? Světelný tok: | 168-2083lm (volitelně na ovladači) |
| ? Odstín světla, teplota: | 2700-6000K (volitelně na ovladači) |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Výška: | 5,5 cm |
| ? Šířka: | 46 cm |
| ? Hloubka: | 46 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
