LASSY 48406-48SH GLOBO stropní | LED | 48W | dálkové ovl. | Š: 49,5 cm |
Kód: 48406-48SH
SKLADEM ZA 2 AŽ 3 DNY
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl opál, chrom, třpytivý efekt, noční světlo, mobilní aplikace a ovládání hlasem, stmívatelné, dálkové ovládání, fixace barvy, DxŠxV: 50x50x8 cm, včetně 1xLED 48W 230V, 330-3300lm výstup, změna barvy světla 3000-6400K.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Toto exkluzivní kovové stropní svítidlo LASSY (49,5 x 49,5 cm) vyrobené z opálově bílého akrylátu s třpytivým dekorem boduje výkonem a funkčností. Pomocí přiloženého dálkového ovladače lze regulovat a fixovat barvu světla v několika stupních mezi příjemnou teplou bílou 3000K a studenou bílou 6400K světlem. S přiloženým 48W LED osvětlením poskytuje toto stropní svítidlo maximálně 3200 lumenů světla, lze jej stmívat podle potřeby a přizpůsobit příslušné situaci. Tato lampa má také funkci nočního osvětlení. Tuto lampu Smartlight lze snadno ovládat pomocí aplikace Tuya Smart (Android TM/IOS). Hlasové ovládání je snadné s Amazon Echo Tm a Google Home.
Návod k použití: pdf-manual
Doplňkové parametry
Kategorie: Stropní moderní
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1.8 kg
EAN: 9007371398737
Výrobce: GLOBO Handels
? Velikostní řada: 35 až 49 cm
? Krytí: IP20
? Barva: bílá, stříbrná
? Materiál: chrom, kov a akryl
? Chytré funkce: dálkové ovládání, podpora mobilní aplikace, změna barev ovladačem, zdroj LED
? Spotřeba: 48W