TUNE 41341-36 GLOBO stropní s reproduktorem | LED | dálkové ovl. |
Kód: 41341-36Související produkty
Detailní popis produktu
Vysoce kvalitní krystaly K5 a jemný jiskřivý dekor na opálovém akrylovém skle dodávají tomuto stropnímu světlu jiskru. Se svým působivým průměrem 60 cm si přijdete na své ve velkých místnostech. Tune však především boduje řadou fascinujících dalších funkcí. Je vybaven výkonným reproduktorem, který přehrává hudbu ze smartphonu prostřednictvím připojení Bluetooth. Pomocí speciálně vyvinuté aplikace lze barvu a jas svítidla ovládat také ze smartphonu. Výkonné LED diody RGBW mohou reprodukovat všechny spektrální barvy a také generovat bílé světlo v různých intenzitách a teplotách barev. Svítidlo je dodáváno s dálkovým ovládáním, které splňuje celou řadu funkcí aplikace pro smartphone.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní moderní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.72 kg |
| EAN: | 9007371379248 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, stříbrná |
| ? Materiál: | kov, plast a akryl |
| ? Chytré funkce: | změna barev ovladačem, zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 36W |
| ? Světelný tok: | max2300lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000-6000K (volitelně na ovladači) |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Výška: | 6,1 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 60 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

