OLGA 15709-1 GLOBO nástěnné | 1x E27 | černá;mosaz | Š: 10 cm |
Kód: 15709-1Související produkty
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo satinované, průhledné, kov mosazné barvy, černý textilní...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo satinované, průhledné, černý textilní kabel, kolébkový...
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo satinované, průhledné, kov mosazné barvy, Šx výška 100x190 mm, hloubka 200 mm, bez žárovky 1xE27, max. 40W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 9007371446490 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 19 cm |
| ? Šířka: | 10 cm |
| ? Hloubka: | 10 cm |
Nástěnné svítidlo, bílý kov, bílé dřevo, keramika bílá a černá, ŠxV: 17x17 cm, hloubka 22 cm, bez...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo kouřové, DxŠxV: 10x22,5x17 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník měděný matný, hliník černý matný, plast kouřový, kabel PVC...
Nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, ŠxV: 7x14 cm, hloubka 16 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý, dřevo, kouřové sklo, světlo směrem vzhůru, ŠxV: 10x24 cm, hloubka...
Nástěnné svítidlo, mosaz, obrazové světlo, nastavitelné, vypínač, DxV: 37x14 cm, hloubka 21 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, konopné lano hnědé, ŠxV: 12x28 cm, hloubka 13 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, dřevo hnědé, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, ŠxV: 7x14 cm, hloubka 16...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kov zlatý matný, sklo kouřové, průhledné, kolébkový vypínač,...
Nástěnné svítidlo, černé, stará mosaz, ŠxV: 22x20 cm, hloubka 26cm, bez žárovky 1xE27, max. 60W...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, chrom, satinované sklo, ozdobné linky, DxŠ: 22x23 cm, hloubka 7 cm,...
Klipsové svítidlo, kov nikl, plast černý, PVC kabel transparentní, s vypínačem na kabelu, Flexo,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, chrom, MDF wenge, satinované sklo, ŠxV: 8x19 cm, hloubka 16 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov, nikl matný, sklo bílé, vypínač, ŠxV: 8x15 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

