PARANJA 40403W2 GLOBO nástěnné | 1x E27 | chrom | Š: 22 cm |
Kód: 40403W2Související produkty
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, satinované sklo, ozdobné linky, DxŠxV: 30x30x7 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, satinované sklo, ozdobné linky, DxŠxV: 25x25x6 cm, bez žárovky...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, satinované sklo, ozdobné linky, DxŠxV: 40x40x8 cm, bez žárovek...
Náhradní sklo pro 40403W2
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo, kov bílý, chrom, satinované sklo, ozdobné linky, DxŠ: 22x23 cm, hloubka 7 cm, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 9007371326297 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | chrom a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 22,5 cm |
| ? Šířka: | 22 cm |
| ? Hloubka: | 6,5 cm |
Nástěnné svítidlo, kov černý, dřevo, kouřové sklo, světlo směrem vzhůru, ŠxV: 10x24 cm, hloubka...
Nástěnné svítidlo, bílý kov, bílé dřevo, keramika bílá a černá, ŠxV: 17x17 cm, hloubka 22 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov bílý a černý, dřevo bílé, keramika bílá a černá, ŠxV: 17x32 cm, hloubka 26...
Nástěnné svítidlo, kov, stará mosaz, satinované sklo, ŠxV: 16x18 cm, hloubka 30 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, konopné lano hnědé, ŠxV: 12x28 cm, hloubka 13 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové barvy, vypínač na výrobku, směr světla: dolů,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové barvy, mosazný kroužek, vypínač, ŠxV: 100x170 mm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov mosaz,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý, mosaz, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44...
Nástěnné svítidlo, bílé, sklo, K5 křišťály, ŠxV: 58x36 cm, hloubka 28 cm, bez žárovek 2xE14, max....
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, silikon černý...
Stropní a nástěnné svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, DxŠxV: 240x250x125 mm, průměr 1x10cm,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, kov imitace dřeva, směr světla: dolů, ŠxV:...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kov zlatý matný, sklo kouřové, průhledné, kolébkový vypínač,...
Nástěnné svítidlo, hliníková bílá, akryl opál bílý, svítí nahoru a dolů, vypínač ŠxV: 30x8 cm,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


