JASMINA 40408-2 GLOBO stropní | 2x E27 | bílá | Š: 33,5 cm |
Kód: 40408-2Související produkty
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, K5 křišťály průhledné, DxŠxV: 24x24x9 cm, bez žárovky 1xE27,...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, K5 křišťály průhledné, DxŠxV: 42x42x9 cm, bez žárovek 3xE27,...
Náhradní sklo pro 40408-2, dekorativní
Náhradní sklo pro 40408-2, zrcadlové, 33,5x33,5cm
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo zaujme svým elegantním designem. Stínidlo se skládá ze dvou čtvercových skleněných destiček, vnější se zrcadlovým okrajem a menší z opálového skla s krystaly K5. Samozřejmě je také energeticky úsporný, protože jej můžete používat s LED žárovkami. Díky svému designu se toto svítidlo hodí do mnoha stylů zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní klasická |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.66 kg |
| EAN: | 9007371214792 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá |
| ? Materiál: | chrom a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 8,5 cm |
| ? Šířka: | 33,5 cm |
| ? Hloubka: | 33,5 cm |
Stropní svítidlo, dřevo černé, satinované sklo, DxŠxV: 40x40x9 cm, bez žárovek 2xE27, max. 60W 230V.
Stropní svítidlo, nikl matný, sklo opál, K5 křišťály průhledné, průměr 30 cm, výška 10 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov bílý, plast stříbrný, plast opál, paměťová funkce, noční světlo,...
Stropní svítidlo, chrom, satinované sklo, krystaly K5 čiré, zrcadlový okraj, průměr 40 cm, výška...
Stropní svítidlo, kov chrom, satinované sklo, dekorativní kamínky, zrcadlový okraj DxŠxV: 34x34x9...
Stropní svítidlo, dřevo černé, satinované sklo, DxŠxV: 27x27x9 cm, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V.
Stropní svítidlo, chrom, kov, příze bílá, včetně 1xLED 24W 230V, průměr 40 cm, výška 10,5 cm,...
Stropní svítidlo, kov chrom, satinované sklo, DxŠxV: 22x22x8 cm, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V.
Stropní svítidlo, kov nikl matný, textil černý a zlatý, výška stínítka 10 cm, stínítko s...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, sklo opál, průměr 18 cm, výška 7 cm, bez žárovky 1xE27, max....
Stropní svítidlo, kov bílý, satinované sklo opálové, průměr 30 cm, výška 10 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, K5 křišťály průhledné, DxŠxV: 42x42x9 cm, bez žárovek 3xE27,...
Stropní svítidlo, kov chrom, akryl, plast, křišťálový efekt, DxŠxV: 28x28x9 cm, včetně 1xLED 16W...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, sklo opál, průměr 30 cm, výška 7 cm, bez žárovek 3xE27, max....
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, satinované sklo, dekorativní kamínky vícebarevné, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov stříbrný, sklo opál, plastové křišťály průhledné, DxŠxV: 40x40x4 cm, včetně...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


