JASMINA 40408 GLOBO stropní | 1x E27 | bílá | Š: 24 cm |
Kód: 40408Související produkty
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, K5 křišťály průhledné, DxŠxV: 34x34x9 cm, bez žárovek 2xE27,...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, K5 křišťály průhledné, DxŠxV: 42x42x9 cm, bez žárovek 3xE27,...
Náhradní sklo pro 40408, dekorativní
Náhradní sklo pro 40408, zrcadlové, 24x24cm
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, K5 křišťály průhledné, DxŠxV: 24x24x9 cm, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní klasická |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.88 kg |
| EAN: | 9007371213795 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá |
| ? Materiál: | chrom a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 8,5 cm |
| ? Šířka: | 24 cm |
| ? Hloubka: | 24 cm |
Stropní svítidlo, kov stříbrný, chrom, sklo opál, K9 křišťály průhledné, zrcadlo, průměr 34...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, textil černý a zlatý, výška stínítka 10 cm, stínítko s...
Stropní svítidlo, nerezová ocel, bílý akryl, akrylové křišťály průhledné, DxŠxV: 26x26x9cm,...
Stropní svítidlo, kov stříbrný, sklo opál, plastové křišťály průhledné, DxŠxV: 40x40x4 cm, včetně...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, sklo průhledné satinované, DxŠxV: 24x24x8,5cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, bílé, sklo bílé.
Stropní svítidlo, chrom, satinované sklo, čiré krystaly, DxŠxV: 30x30x6,5 cm, bez žárovek 2xE27...
Stropní svítidlo, nikl matný, sklo opál, K5 křišťály průhledné, průměr 25 cm, výška 9 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, satinované sklo, ozdobné linky, DxŠxV: 40x40x8 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, K5 křišťály průhledné, průměr 34 cm, výška 9 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, bílá, vícebarevné sklo s dětským vzorem, průměr 30 cm, výška 7 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov chrom, krystaly K5/akrylové čiré, stmívatelné, několik úrovní pomocí...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, K5 křišťály průhledné, DxŠxV: 42x42x9 cm, bez žárovek 3xE27,...
Stropní svítidlo, nikl matný, sklo opál, K5 křišťály průhledné, průměr 30 cm, výška 10 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov, chrom a sklo, čiré matné sklo se vzorem, průměr 40 cm, výška 10,5 cm, bez...
Stropní svítidlo, chrom, satinované sklo, jantarové křišťály, DxŠxV: 40x40x10 cm, bez žárovek...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


