BRONDAR 28088 GLOBO lampička
Kód: 28088Detailní popis produktu
Stolní lampička, plast čirý a červený křišťálový efekt, PVC kabel průhledný, tlačítkový vypínač, bez adaptéru, včetně USB kabelu, DxŠxV: 300x140x260mm, délka kabelu 1800mm, včetně LED 0,03W 5V, 6000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Světelné dekorace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 9007371507924 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, červená |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 0,03W |
| ? Odstín světla, teplota: | 6000K |
| ? Výška: | 26 (cm) |
| ? Šířka: | 14 (cm) |
| ? Hloubka: | 30 (cm) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
