SALLI 32101W GLOBO venkovní
Kód: 32101WSouvisející produkty
Venkovní svítidlo, hliník antracit, plast opál, IP44.>
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| EAN: | 9007371384679 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP44 |
| ? Barva: | bílá |
| ? Materiál: | hliník a plast |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 20 cm |
| ? Šířka: | 12 cm |
| ? Hloubka: | 17,5 cm |
Venkovní stojanové svítidlo, nerez, antracit, plast opál, IP44, průměr 13 cm, výška 80 cm, bez...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, senzor: 90°, dosah: 9m, průměr 13cm, výška...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, D x Š x V: 10x16x37 cm, hloubka 16 cm, bez...
Venkovní svítidlo hliník imitace dřeva, čiré sklo, nastavitelné, směr světla: dolů, IP44, ŠxV:...
Venkovní svítidlo z nerezavějící oceli antracitové barvy, plast kouřové barvy, směr světla:...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem nahoru a dolů, IP44, ŠxV:...
Venkovní svítidlo, hliník bílý, kov bílý, plast čirý, plast bílý, IP54, světelný efekt pomocí 2...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, průměr 14 cm, výška 50 cm, bez žárovky 1xE27,...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, plast opál, IP44.>
Venkovní svítidlo nerezová ocel černá matná, plast kouřové barvy, směr světla: nahoru, včetně...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, otočné, nastavitelné, IP44, ŠxV: 7x17 cm,...
Venkovní svítidlo kov černý matný, čiré sklo, satinované, směr světla nahoru, IP44, sklo...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, ŠxV: 10x32cm, H:9cm, bez žárovky 1xE27, max....
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, sklo průhledné, zatížitelnost až 2000 kg, IP67, D x Š x V:...
Venkovní svítidlo, hliník, průhledné sklo, možnost náklonu, IP44, umístění do výšky pro snímání...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


