XELOO 32014-2 GLOBO venkovní | 2xE27 | IP44 | nerez | Š: 10,2 cm |
Kód: 32014-2Související produkty
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, průměr 14 cm, výška 80 cm, bez žárovky 1xE27,...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, průměr 14 cm, výška 50 cm, bez žárovky 1xE27,...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, D x Š x V: 10x16x24 cm, hloubka 16 cm, bez...
Náhradní sklo pro 32014-2
Detailní popis produktu
Toto moderní designové venkovní svítidlo patří do řady Xeloo a je vyrobeno z nerezové oceli a opálového plastu. Je vybaven třídou ochrany IP44 a je ideální pro venkovní použití. Dvě stávající patice E27 (max. 60W) svítí nahoru a dolů a měly by být vybaveny LED světelným zdrojem. Obraz ve vašem venkovním prostoru můžete doplnit dalšími krásnými nástěnnými svítidly z této série.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 9007371197644 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP44 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | nerezová ocel |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 37 cm |
| ? Šířka: | 10,2 cm |
| ? Hloubka: | 15,5 cm |
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, senzor: 90°, dosah: 9m, průměr 13cm, výška...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, IP44, průměr 11 cm, výška 10 cm, bez žárovky...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem dolů, IP44, ŠxV: 7x8 cm, hloubka...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, průměr 14 cm, výška 50 cm, bez žárovky 1xE27,...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, průměr 13 cm, výška 110 cm, bez žárovky...
Venkovní svítidlo, nerez ocel černá, kov černý, plast průhledný, IP44, průměr 26 cm, výška 50 cm,...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, svítí směrem a dolů, nastavitelné, IP54, ŠxV: 100x100,...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, sklo průhledné, zatížitelnost až 2000 kg, IP67, průměr 11 cm,...
Venkovní svítidlo hliník imitace dřeva, čiré sklo, směr světla: nahoru a dolů, IP44, ŠxV: 68x150...
Venkovní svítidlo hliník imitace dřeva, čiré sklo, směr světla: dolů, IP44, ŠxV: 68x80 mm,...
Venkovní svítidlo, hliník, průhledné sklo, možnost náklonu, IP65, ŠxV: 11x8cm, H: 6cm, včetně...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, sklo průhledné, zatížitelnost až 2000 kg, IP67, D x Š x V:...
Venkovní svítidlo kov černý matný, čiré sklo, satinované, směr světla nahoru, včetně senzoru,...
Venkovní svítidlo z nerezavějící oceli antracitové barvy, plast kouřové barvy, včetně senzoru,...
Venkovní svítidlo hliník černý matný, sklo opál, IP44, průměr 300 mm, výška 65 mm, bez žárovek...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

