GATIAN 03650 GLOBO ventilátor | LED | 30W | dálkové ovl. | Š: 50 cm |
Kód: 03650Detailní popis produktu
Stropní ventilátor GATIAN je perfektním řešením pro teplé letní dny a chladné zimní dny. Jeho kulatý design a dřevěný rám mu dodávají přirozený a moderní vzhled, který se hodí do každého stylu interiéru. Ventilátor je umístěn uprostřed stropního ventilátoru a zajišťuje příjemnou cirkulaci vzduchu. Tělo stropního ventilátoru GATIAN je vyrobeno z matně bílého kovu a dřevěné lopatky jsou v tmavě hnědé barvě. Stínidlo stropního ventilátoru je vyrobeno z opálu a průhledného plastu a zajišťuje rovnoměrné neoslňující osvětlení. Stropní ventilátor GATIAN je dodáván s praktickým dálkovým ovládáním, které umožňuje individuální nastavení rychlosti ventilátoru. Stropní ventilátor GATIAN má navíc funkci stmívání, která umožňuje nastavit požadovaný jas. Barvy lze fixovat a stávající paměťová funkce uloží vaše nastavení. Stropní ventilátor je vybaven i nočním osvětlením. Stropní ventilátor GATIAN s průměrem 500 mm a světelným výkonem 2250 lumenů zajišťuje dostatečný jas v každé místnosti. CCT je navíc nastavitelné od 2700K do 6500K a umožňuje vám přizpůsobit světlo vašim potřebám. Užijte si pohodlí a funkce stropního ventilátoru GATIAN a vytvořte si ve svém domově příjemnou atmosféru v kteroukoli roční dobu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 9007371452842 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, dřevo |
| ? Materiál: | kov a plast |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Chytré funkce: | dálkové ovládání, zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 30W |
| ? Světelný tok: | 300-2250lm (volitelně na ovladači) |
| ? Odstín světla, teplota: | 2700-6500K (volitelně na ovladači) |
| ? Energetická třída: | E |
| ? Výška: | 12,5 cm |
| ? Šířka: | 50 cm |
| ? Hloubka: | 50 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
