MAXY 15548-3HG GLOBO závěsné | 3x E27 | černá;měď | Š: 48 cm |
Kód: 15548-3HGSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov černý, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, průměr 450 mm, výška...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, černý textilní...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, černý textilní...
Závěsné svítidlo, kov černý, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, textilní kabel černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, textilní kabel černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, textilní kabel černý,...
Stolní lampička, kov černý matný, kov černý chrom, sklo měděné barvy, čiré, kabel černý textil,...
Stolní lampička, kov černý, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, textilní kabel černý,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, kolébkový vypínač na...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, černý textilní kabel, průměr 480 mm, výška max. 1200 mm, průměr skla: 1x18, 1x24, 1x29 cm, bez žárovek 3xE27, Max. 40W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.95 kg |
| EAN: | 9007371459971 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, hnědá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 48 cm |
| ? Hloubka: | 48 cm |
Závěsné svítidlo kovové černé, sklo černé jantarové, kabel černý, průměr 16 cm, výška max. 120...
Závěsné svítidlo kov černý matný, přírodní dřevo, sklo jantarové barvy, kabel PVC černý, výškově...
Závěsné svítidlo, nikl, plast stříbrný, černý textilní kabel, průměr 28 cm, výška max. 140 cm,...
Závěsné svítidlo, kov, bronz, bílá textílie, šířka 59 cm, výška max. 100 cm, bez žárovky 5xE14...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, průměr 25 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, světlý porcelán bílý matný, cca. 4000 děr s ozdobným děrováním, průměr 10 cm,...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, 3 koule s průměrem: 20 - 25 - 30 cm, průměr 51...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, textil zlatý, akrylové křišťály, průměr 40 cm, výška max. 140...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, plast, textil stříbrný, akrylové křišťály průhledné, průměr 40...
Závěsné svítidlo kov černý matný, kov imitace dřeva, sklo kouřové, kabel PVC černý, průměr 200...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, dřevo hnědé, kov černý matný, textilní černý kabel, průměr 40...
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, černý PVC kabel, DxŠxV: 9x9x120 cm, bez žárovky 1xGU10, max....
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 68x17x max. 120 cm, bez...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo průhledné chrom, průměr 30 cm, výška max. 120 cm, bez...
Závěsné svítidlo, nikl matný, chrom, černý textilní kabel, průměr 30 cm, výška max. 150 cm, bez...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, průměr 33 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

