XARA I 54802W-3 GLOBO bodové | 3x E14 | bílá | Š: 23 cm |
Kód: 54802W-3Související produkty
Nástěnné svítidlo, kov bílý, ŠxV: 8x14 cm, hloubka 13 cm, bez žárovky 1xE14, max. 40W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý, DxŠxV: 22x8x18 cm, bez žárovek 2xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov bílý, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x20 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, bílý kov, průměr 63 cm, výška 18 cm, bez žárovek 6xE14, max. 40W 230V.
Svítidlo se skřipcem kov bílý matný, plast, kovová mřížka bílá matná, kabel PVC bílý, kolébkový...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov bílý, průměr 23 cm, výška 18 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.57 kg |
| EAN: | 9007371400997 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 18 cm |
| ? Šířka: | 23 cm |
| ? Hloubka: | 23 cm |
Stropní svítidlo, dřevo tmavě hnědé, kov černý, DxŠxV: 50x6x9 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, DxŠxV: 35x17x25 cm, bez...
Bodové svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, průměr 220 mm, výška 165 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo hnědé, průměr 23 cm, výška 21,5 cm, bez žárovek 3xE14, max....
Stropní svítidlo, kov černý matný, kov zlatý matný, sklo kouřové, průhledné, DxŠxV: 550x80x182...
Stropní svítidlo, kov černý, světlé dřevo, průměr 41 cm, výška 16 cm, bez žárovek 3xE27, max. 40W...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, průměr 25 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý, starožitná mosaz, průměr 23 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE14, max....
Stropní svítidlo, kov v barvě imitující rez, kov imitace dřeva, průměr 28 cm, výška 16 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov bílý, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x20 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, kov zlaté barvy broušený, DxŠx výška 560x60x120 mm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxV: 28x18 cm,...
Stropní bodové svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, mosazný kroužek, DxŠxV: 650x100x125 mm,...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 410x60x120 mm, bez...
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, dřevo hnědé, sklo kouřové, DxŠxV: 420x100x195 mm, bez...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



