XARA I 54802W-1 GLOBO bodové | 1x E14 | bílá | Š: 8 cm |
Kód: 54802W-1Související produkty
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý, DxŠxV: 22x8x18 cm, bez žárovek 2xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov bílý, průměr 23 cm, výška 18 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov bílý, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x20 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, bílý kov, průměr 63 cm, výška 18 cm, bez žárovek 6xE14, max. 40W 230V.
Svítidlo se skřipcem kov bílý matný, plast, kovová mřížka bílá matná, kabel PVC bílý, kolébkový...
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo, kov bílý, ŠxV: 8x14 cm, hloubka 13 cm, bez žárovky 1xE14, max. 40W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 9007371409983 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 13,5 cm |
| ? Šířka: | 8 cm |
| ? Hloubka: | 9 cm |
Nástěnné svítidlo, kov černý zlatý, kov černý, vypínač, ŠxV: 12x17 cm, hloubka 16 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý, kov imitace dřeva, vypínač, ŠxV: 12x17 cm, výška 16 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, dřevo černé, imitace spáleného dřeva, textilní kabel barva...
Nástěnné svítidlo kov černá matná, vypínač, filmový reflektor, pohyblivé klapky, ŠxV: 160x215 mm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, ŠxV: 135x185 mm, hloubka 203 mm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý, mosaz, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov, stará mosaz, satinované sklo, ŠxV: 16x18 cm, hloubka 30 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo kouřové, DxŠxV: 10x22,5x17 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, ŠxV: 9x20 cm, hloubka 18 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý, dřevo, kouřové sklo, světlo směrem vzhůru, ŠxV: 10x24 cm, hloubka...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo satinované, čiré, ŠxV: 8x15 cm,...
Nástěnné svítidlo, dřevo hnědé, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, ŠxV: 7x14 cm, hloubka 16...
Nástěnné svítidlo, chrom, MDF wenge, satinované sklo, ŠxV: 8x19 cm, hloubka 16 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, kov mosaz matná, plast opál, ŠxV: 130x350 mm, hloubka 150 mm,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



