MATARO 49344W GLOBO nástěnné | LED |
Kód: 49344WSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo, kov stříbrný, chrom, sklo opál, K9 křišťály průhledné, zrcadlo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| EAN: | 9007371394821 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | chrom, kov a sklo |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 10W |
| ? Světelný tok: | 650lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Výška: | 12 cm |
| ? Šířka: | 40 cm |
| ? Hloubka: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

