RIHA 56133-2W GLOBO stropní | 2x G9 | LED | 7W | černá | Š: 25 cm |
Kód: 56133-2WSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 1200x345x1200...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, sklo průměr 1x12 cm, 2x10 cm včetně 10676...
Stropní svítidlo kov černý matný, kouřové sklo průměr 235 mm, výška 400 mm, průměr 2x10cm,...
Stolní lampička, kov černý, kouřové sklo, sklo O2x12cm, 2x10cm, včetně 10676 LED LM, vypínač,...
Stojací lampa kov černý matný, sklo kouřové, vypínač, DxŠxV: 295x280x1550 mm, délka kabelu 2400...
Stropní svítidlo, kov černý, sklo, sklo průměr 4x12 cm, 5x10 cm, DxŠxV: 86x30x36 cm, včetně 9xG9...
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, sklo průměr 2x15 cm, 3x12 cm, 4x10 cm, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Detailní popis produktu
Moderní nástěnné svítidlo ze série RIHA zaujme skvělým designem a barvou. Z kulatého nástěnného držáku vyčnívá 12,5 cm dlouhá kovová tyč v černé barvě, na které jsou 2 LED objímky G9, každá zakrytá stínítkem v barvě kouře (průměe 12 cm). Objímky G9 LED umožňují sami určit barvu a jas světla až do maximálního výkonu 3 wattů. Vzhledem k jejich dlouhé životnosti a úspoře energie doporučujeme LED žárovky z naší nabídky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 9007371434237 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Patice žárovky: | G9 |
| ? Spotřeba: | 7W |
| ? Světelný tok: | 2x80lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Výška: | 12,5 cm |
| ? Šířka: | 24 cm |
| ? Hloubka: | 25 cm |
Nástěnné svítidlo, chrom, čiré sklo, VxŠ: 15x8 cm, bez žárovky 1xE14 max. 40W 230V.
Nástěnné svítidlo, kov černý chrom, skleněné křišťály, směr světla: nahoru, Šx výška 140x330 mm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo satinované, čiré, ŠxV: 8x15 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, kov chrom, ŠxV:8x7,8cm, H:9,5cm, včetně žárovky 1xGU10 LED 3W...
Nástěnné svítidlo, kov, bronzová, skleněné křišťály, kouřová, vypínač, ŠxV: 9x13 cm, hloubka 16...
Nástěnné svítidlo, kov černý zlatý, kov černý, vypínač, ŠxV: 12x17 cm, hloubka 16 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, reflektor zlatý, čiré jantarové sklo, spínač, ŠxV: 9,7x15 cm, hloubka 18,6 cm,...
Klipsové svítidlo, kov nikl, plast černý, PVC kabel transparentní, s vypínačem na kabelu, Flexo,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Nástěnné svítidlo, mosaz, dřevo černé, skleněné křišťály, textilní kabel hnědý, ŠxV: 15x37 cm,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, kov mosaz matná, plast opál, průměr 300 mm, výška 150 mm,...
Nástěnné svítidlo, bílý chrom, bílý kov, chromový kroužek, VxŠ: 12x10 cm, hloubka 13 cm, včetně...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, krystaly K9 čiré, stínítko uvnitř zlaté, vypínač, ŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý, chrom a sklo, výška 25,5 cm, hloubka 17,5 cm, bez žárovky 1xE14 max....
Nástěnné svítidlo, kov imitace rzi, otočné, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 14 cm, včetně žárovky 1xGU10...
Nástěnné svítidlo, kov, bílá se zlatou patinou, vnitřní část bílá, ŠxV: 8x15 cm, hloubka 17 cm,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


