RIHA 56133-3W GLOBO stropní | 3x G9 | LED | 10,5W | černá | Š: 28 cm |
Kód: 56133-3WSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 1200x345x1200...
Stropní a nástěnné svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, DxŠxV: 240x250x125 mm, průměr 1x10cm,...
Stropní svítidlo kov černý matný, kouřové sklo průměr 235 mm, výška 400 mm, průměr 2x10cm,...
Stolní lampička, kov černý, kouřové sklo, sklo O2x12cm, 2x10cm, včetně 10676 LED LM, vypínač,...
Stojací lampa kov černý matný, sklo kouřové, vypínač, DxŠxV: 295x280x1550 mm, délka kabelu 2400...
Stropní svítidlo, kov černý, sklo, sklo průměr 4x12 cm, 5x10 cm, DxŠxV: 86x30x36 cm, včetně 9xG9...
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, sklo průměr 2x15 cm, 3x12 cm, 4x10 cm, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo zaujme svým neobvyklým designem a stane se absolutním poutačem vašich čtyř stěn. Dodává místnosti zvláštní záři, kterou způsobují světelné zdroje (10485 LED), které vytvářejí zajímavé světelné efekty na povrchu hladkých kouřových koulí. Díky praktické velikosti 21 cm x 28 cm jej lze snadno integrovat do vašeho domova. Osvětlovač vyzařuje přibližně 80 lumenů a má příjemně teplou bílou barevnou teplotu 3000 Kelvinů. Svůj obytný prostor si můžete zkrášlit dalšími výrobky z této řady.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| EAN: | 9007371396030 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Patice žárovky: | G9 |
| ? Spotřeba: | 10,5W |
| ? Světelný tok: | 240lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Výška: | 19 cm |
| ? Šířka: | 28 cm |
| ? Hloubka: | 21 cm |
Stropní svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, kov imitace dřeva, průměr 470 mm, výška 290 mm,...
Stropní svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, průměr 280 mm, výška 205 mm, bez žárovky 1xE27...
Stropní svítidlo, nikl, sklo chromové a průhledné, průměr 40 cm, výška: 33 cm, bez žárovky 1xE27,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 17x17x21 cm, bez žárovky...
Stropní svítidlo, kov šedý tmavý, satinované sklo s drážkami, průměr: 18cm, výška: 23cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý matný, chrom, skleněné tyčinky kouřové, průměr 320 mm, výška 215 mm,...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 34 cm, výška 22 cm, bez žárovek 3xE27, max. 60W...
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné křišťály kouřové, čiré, průměr 400 mm, výška 330 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, textil stříbrný, akrylové křišťály průhledné, průměr 40 cm,...
Stropní svítidlo, kov černý, sklo, sklo průměr 4x12 cm, 5x10 cm, DxŠxV: 86x30x36 cm, včetně 9xG9...
Stropní svítidlo, kov, chrom, akrylové křišťály průhledné a satinované, průměr 45 cm, výška 15...
Stropní svítidlo, chrom, akryl, skleněné tyčinky čiré, sklo čiré, DxŠxV: 36x36x22 cm, včetně...
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, průměr 560 mm, výška 430 mm, bez...
Stropní svítidlo ABBEY 15448-5D GLOBO vnese do vašeho interiéru nádech elegance díky kombinaci...
Stropní svítidlo kov černý matný, sklo jantarové, průměr 280 mm, výška 205 mm, bez žárovky 1xE27...
Stropní svítidlo kov černý matný, přírodní dřevo, kouřové sklo, DxŠxV: 60x15x20,5 cm, bez žárovek...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


