RIHA 56133-4D GLOBO stropní | 4x G9 | LED | 14W | černá | Š: 23,5 cm |
Kód: 56133-4DSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 1200x345x1200...
Stropní a nástěnné svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, DxŠxV: 240x250x125 mm, průměr 1x10cm,...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, sklo průměr 1x12 cm, 2x10 cm včetně 10676...
Stolní lampička, kov černý, kouřové sklo, sklo O2x12cm, 2x10cm, včetně 10676 LED LM, vypínač,...
Stojací lampa kov černý matný, sklo kouřové, vypínač, DxŠxV: 295x280x1550 mm, délka kabelu 2400...
Stropní svítidlo, kov černý, sklo, sklo průměr 4x12 cm, 5x10 cm, DxŠxV: 86x30x36 cm, včetně 9xG9...
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, sklo průměr 2x15 cm, 3x12 cm, 4x10 cm, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Detailní popis produktu
Moderní stropní svítidlo ze série RIHA zaujme skvělým designem a barvou. Z kulatého stropního držáku vyčnívá 40 cm dlouhá kovová tyč v černé barvě, na které jsou 4 LED objímky G9, každou zakrytou stínidlem z kouřového skla v různých tvarech. Objímky G9 LED umožňují sami určit barvu a jas světla až do maximálního výkonu 3 wattů. Vzhledem k jejich dlouhé životnosti a úspoře energie doporučujeme LED žárovky z naší nabídky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.69 kg |
| EAN: | 9007371434244 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Patice žárovky: | G9 |
| ? Spotřeba: | 14W |
| ? Světelný tok: | 4x80lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Výška: | 40 cm |
| ? Šířka: | 23,5 cm |
| ? Hloubka: | 23,5 cm |
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kouřové sklo, průměr 380 mm, výška...
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, průměr 460 mm, výška 327 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov, černá, chrom, sklo opál, průměr 48 cm, výška 25 cm, bez žárovek 3xE27,...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 65 cm, výška 38 cm, bez žárovek 6xE14, max. 40W...
Stropní svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 280x210x190 mm, sklo průměr 2x10cm, 1x12cm včetně...
Stropní svítidlo, chrom, akrylové křišťály průhledné, průměr 28 cm, výška 22 cm, včetně 1xLED 12W...
Stropní svítidlo, kov, chrom, akrylové křišťály průhledné a satinované, průměr 62 cm, výška 15...
Stropní svítidlo, kov, chrom, chromové opletení, skleněné křišťály, akrylové křišťály průhledné,...
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 500 mm,...
Stropní svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, průměr 350 mm, výška 180 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF vzhled dřeva tmavý, sklo kouřové, čiré, DxŠxV: 65x15x28...
Stropní svítidlo, nikl, plast, akrylové křišťály, pohyblivé, krokový spínač, fixace barev, změna...
Stropní svítidlo kov černý matný, bambus, přírodní barva, průměr 350 mm, výška 205 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov nikl, sklo bílé, výškově nastavitelné, průměr 560 mm, výška 43 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 46 cm, výška 36 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


