FLORENTINA 15907-3D GLOBO stropní | 3x E27 | černá | Š: 40,5 cm |
Kód: 15907-3DSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, průměr 405 mm, výška 260 mm, bez žárovek 3xE27, max. 40W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.35 kg |
| EAN: | 9007371455140 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 26 cm |
| ? Šířka: | 40,5 cm |
| ? Hloubka: | 40,5 cm |
Stropní svítidlo, kov šedý matný, skleněné koule, barvy skla: bronzová, zelená, petrolejová,...
Stropní svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, kov imitace dřeva, průměr 470 mm, výška 290 mm,...
Stropní svítidlo, kov černý, imitace dřeva, akryl opál, DxŠxV: 43x43x8 cm včetně 1xLED 20W 230V,...
Stropní světlo, bílý plast, chromované, otočné, DxŠxV:51,5x10x7,2cm, LED 12W 230V, zdroj 1450lm,...
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 500 mm,...
Stropní svítidlo kov nikl matný, sklo opál, 3 různá skla, průměr 460 mm, výška 360 mm, průměr...
Stropní svítidlo, kov černý, hnědé dřevo, DxŠxV: 60x35x22 cm, bez žárovek 4xE27, max. 60W 230V.
Stropní svítidlo, kov šedý matný, skleněné koule, barvy skla: bronzová, zelená, petrolejová,...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kouřové sklo, průměr 380 mm, výška...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlaté barvy, skleněné koule jantarové, průměr 550 mm, výška 280...
Stropní svítidlo, kov chrom, křišťál K5 průhledný, akryl satinovaný, stmívatelné, průměr 50 cm,...
Stropní svítidlo, kov černý, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, průměr 450 mm, výška...
Stropní svítidlo kov černý matný, přírodní dřevo, kouřové sklo, DxŠxV: 60x15x20,5 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 65 cm, výška 38 cm, bez žárovek 6xE14, max. 40W...
Stropní svítidlo, kov bílý a černý, akryl opál bílý, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

