FLORENTINA 15907H GLOBO závěsné | 1x E27 | černá | Š: 12,5 cm |
Kód: 15907HSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, průměr 405 mm, výška 260 mm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky, průměr 125 mm, výška 1500 mm, bez žárovky 1xE27, max. 40W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.83 kg |
| EAN: | 9007371449149 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 150 cm |
| ? Šířka: | 12,5 cm |
| ? Hloubka: | 12,5 cm |
Závěsné svítidlo, mosaz, sklo bílé alabastr, průměr 60 cm, výška max. 100 cm, bez žárovek 5xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, plast bílý, kabel PVC černý, několik úrovní přes...
Závěsné svítidlo, kov bronzové barvy, sklo, průměr 45 cm, výška max. 150 cm, bez žárovek 3xE27,...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kouřové sklo, čirý akryl, černý PVC kabel, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, kov bílý, PVC kabel bílý, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Závěsné svítidlo, kov chrom, křišťály K5 čiré, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
ZZávěsné svítidlo, kov černý, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Závěsné svítidlo, kov černý, kov zlatý matný, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost...
Závěsné svítidlo kov černý matný, skleněné tyče kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost nastavení...
Závěsné svítidlo, bílé, sklo, K5 křišťály, průměr 71 cm, výška max. 180 cm, bez žárovek 10xE14,...
Závěsné svítidlo, kov zlatý matný, skleněné křišťály, jantarové, čiré, průměr 60 cm, výška max....
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné koule bílé, černý textilní kabel, průměr 560 mm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, silikon bílý, kabel PVC černý, možnost nastavení...
Závěsné svítidlo, kov černý, plast opál bílý, průměr 60 cm, výška max. 120 cm, včetně 1xLED 30W...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, K9 křišťály průhledné, nastavitelné, průměr 64 cm, výška max. 180...
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové krystaly K5, čiré, černý PVC kabel, šířka: 400mm, výška:...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

