FLORENTINA 15907-4H GLOBO závěsné | 4x E27 | černá | Š: 102,5 cm |
Kód: 15907-4HSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, průměr 405 mm, výška 260 mm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky, DxŠx výška 1025x125x1500 mm, bez žárovek 4xE27, max. 40W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.61 kg |
| EAN: | 9007371457236 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 150 cm |
| ? Šířka: | 102,5 cm |
| ? Hloubka: | 12,5 cm |
Závěsné svítidlo, kov bronzové barvy, sklo, průměr 45 cm, výška max. 150 cm, bez žárovek 3xE27,...
Závěsné svítidlo, kov, stará mosaz, satinované sklo, průměr 60 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, 5 koulí s průměrem: 2x15-20-25-35 cm, průměr...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky, průměr...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, akryl, skleněné křišťály, 2 LED spoty ve vrchní části svítidla,...
Závěsné svítidlo, mosaz, průměr 55 cm,výška max. 135 cm bez žárovek 8xE14, max. 40W 230V.
Závěsné svítidlo, kov a hliník titanová barva, plastové křišťály, akryl opál, stmívatelné,...
Závěsné svítidlo, kov zlatý matný, sklo jantar, hnědý textilní kabel, DxŠxV: 80x9x max. 156 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, hliník imitace dřeva, kabel PVC...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, K9 křišťály průhledné, nastavitelné, průměr 64 cm, výška max. 180...
Závěsné svítidlo, kov chrom, skleněné křišťály, kouřové, čiré, průměr 61 cm, výška max. 120 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, kabel PVC černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, silikon bílý, kabel PVC černý, možnost nastavení...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, možnost...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné křišťály průhledné, textilní kabel...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

