GORLEY 15698-3HM GLOBO závěsné | 3x E27 | zlatá | Š: 80 cm |
Kód: 15698-3HMSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, výškově...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, možnost...
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 500 mm,...
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 320 mm,...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, možnost...
Stojací lampa, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, vypínač na...
Stolní lampička, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, kolébkový...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky, DxŠx výška 800x200x1400 mm, bez žárovek 3xE27, Max. 60W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.16 kg |
| EAN: | 9007371452811 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | zlatá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 140 cm |
| ? Šířka: | 80 cm |
| ? Hloubka: | 20 cm |
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo měděné barvy, průhledné, kov černý chrom, textilní kabel černý,...
Závěsné svítidlo, bílé, sklo, K5 křišťály průměr 61 cm, výška max. 150 cm, bez žárovek 6xE14,...
Závěsné svítidlo, kov chrom, křišťály K5 čiré, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové krystaly K5, čiré, černý PVC kabel, šířka: 400mm, výška:...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kouřové sklo, čirý akryl, černý PVC kabel, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, silikon bílý, kabel PVC černý, možnost nastavení...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo průhledné chrom, 5 koulí s průměrem: 2x15-20-25-33 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, kabel PVC černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, DxŠxV: 87x36x120 cm, včetně 9xG9 LED 3,5W...
ZZávěsné svítidlo, kov černý, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Závěsné svítidlo, kov grafit, akryl opál, stmívatelné, dálkové ovládání, fixace barev, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, chrom, K5 křišťály průhledné, stmívatelné, změna barvy světla 3000-4500-6000K,...
Závěsné svítidlo, kov chrom, čiré křišťály K5, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov a hliník titanová barva, plastové křišťály, akryl opál, stmívatelné,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

