GORLEY 15698SM GLOBO stojací lampa | 1x E27 | zlatá | Š: 38 cm |
Kód: 15698SMSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, možnost...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, výškově...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, možnost...
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 500 mm,...
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 320 mm,...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, možnost...
Stolní lampička, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, kolébkový...
Detailní popis produktu
Stojací lampa, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, vypínač na kabelu, průměr 380 mm, výška 1520 mm, délka kabelu 1800 mm, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| EAN: | 9007371446810 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | zlatá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 152 cm |
| ? Šířka: | 38 cm |
| ? Hloubka: | 38 cm |
Stojací lampa, kov, bílá matná, kabel 1,8m, vypínač, DxŠxV: 25x23x154 cm, bez žárovek 3xGU10,...
Stojací lampa, nikl mat, textil antracit, výška stínidla 24cm, teleskopická trubice, výškově...
Stojací lampa, chrom, nikl, sklo satinované, vypínač, průměr 30 cm, výška 178 cm, včetně E27 LED...
Stojací lampa kov černý matný, kouřové sklo, textilní kabel černý, vypínač na kabelu, DxŠxV:...
Stojací lampa, kov bílý a černý, dřevo bílé, keramika bílá a černá, výškově nastavitelné,...
Stojací lampa, kov černý, kov zlaté barvy, skleněné koule jantarové, kabel PVC černý, vypínač na...
Stojací lampa, kov černý matný, textil černý, plast zlatý, kabel 1,8 m, stínítko s ozdobným...
Stojací lampa, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, nožní vypínač, DxŠxV: 29x27x155 cm, délka...
Stojací lampa, kov matný nikl, plast bílý, chrom, černý PVC kabel, dotykový stmívač, 3-stupňový...
Stojací lampa, černý kov, mramor černý, černý textil, zlatý akryl, černý 1.8m textilní kabel,...
Stojací lampa, MDF imitace dřeva, kov barvy dub, textil béžová, tlačítkový vypínač, stmívatelná,...
Stojací lampa, kov nikl matný, textil šedý, stínidlo s dekorativním děrováním, kabel 180 cm,...
Stojací lampa kov černý matný, MDF imitace dřeva, plast opál, kabel PVC černý, vypínač, DxŠxV:...
Stojací lampa, kov černý, mosaz, sklo opál, akryl, kabel PVC černý, stmívatelné, stmívač, Flexo,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

