ROBBY 57910SG GLOBO stojací lampa | 3x GU10 | černá | Š: 25 cm |
Kód: 57910SGSouvisející produkty
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, DxŠxV: 555x60x135 mm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, DxŠxV: 650x60x1200...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, DxŠxV: 410x60x135 mm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, DxŠxV: 90x90x1200...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kolébkový vypínač na výrobku, ŠxV:...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, kolébkový vypínač...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, DxŠxV: 260x60x135 mm, bez žárovek...
Detailní popis produktu
Stojací lampa 154 cm ze série Robby bude skvělým doplňkem vašeho interiéru. Stojací lampa z kovu v barvě grafitu se skládá z kulaté kovové základny se vzhledem dřeva, ke které je připevněna tyč se třemi otočnými, pokovenými objímkami GU10. Ty mohou být vybaveny LED žárovkami dle vašeho výběru, což vám dává možnost individuálně určit barvu a jas světla. Součástí je také vypínač, kterým lze světlo pohodlně zapínat a vypínat. Celkový obraz ve vašich čtyřech stěnách můžete doplnit dalšími modely ze stejné série.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.82 kg |
| EAN: | 9007371425822 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, dřevo |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 154 cm |
| ? Šířka: | 25 cm |
| ? Hloubka: | 23 cm |
Stojící lampa, kov matný nikl, sklo, ŠxV:23x150cm, včetně žárovky 1xE14 LED 5W 230V, výstup...
Stojací lampa, kov imitace rzi, mosaz, zlatý, kabel 1,8m, vypínač, DxŠxV: 51x25x155 cm, bez...
Stojací lampa, kov černý matný, skleněná koule kouřové barvy, kabel PVC černý, vypínač na kabelu,...
Stojací lampa kov černý matný, kovová mřížka černá matná, vypínač na kabelu, Flexo, DxŠxV:...
Stojací lampa, kov černý matný, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, vyínač na kabelu,...
Stojací lampa, kov černý, plast černý a zlatý, průměr stínítka: 38 cm, kabel 1,8 m, vypínač,...
Stojací lampa, kov, nikl matný, mramor, plast, bílá, nastavitelná výška, vypínač, DxŠxV:...
Stojací lampa dřevo tmavě hnědé, kov černý matný, kabel PVC černý, vyínač na kabelu, DxŠxV:...
Stojací lampa, nikl matný, bílé sklo, flexi, kabel 1,8 m, vypínač, ŠxV: 39x146 cm, bez žárovky...
Stojací lampa, dřevo hnědé, nožní vypínač na kabelu, DxŠxV:51x25x150cm, bez žárovky 1xE27,max....
Stojací lampa, kov černý matný, mramor černý, sklo kouřové, kabel PVC černý, nožní spínač na...
Stojací lampa, kov nikl matný, textil šedý, stínidlo s dekorativním děrováním, kabel 180 cm,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


