ROBBY 57911-1BW GLOBO bodové | 1x GU10 | černá | Š: 7 cm |
Kód: 57911-1BWSouvisející produkty
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, DxŠxV: 555x60x135 mm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, DxŠxV: 650x60x1200...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, DxŠxV: 410x60x135 mm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, DxŠxV: 90x90x1200...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, kolébkový vypínač...
Stojací lampa kov grafit, kov imitace dřeva, DxŠxV: 250x230x1540 mm, délka kabelu 1800 mm, bez...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, DxŠxV: 260x60x135 mm, bez žárovek...
Detailní popis produktu
Jednoduché nástěnné bodové svítidlo ze série Robby zaujme svým designem a barvou. Patice GU10 vyčnívá z obdélníkového nástěnného držáku vyrobeného z černého matného kovu a MDF ve vzhledu dřeva, pokrytého atraktivním válcovým stínidlem. Patice GU10 umožňuje libovolný výběr žárovek až do maximálního výkonu 35 wattů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 9007371432158 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, dřevo |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Chytré funkce: | vypínač |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 10 cm |
| ? Šířka: | 7 cm |
| ? Hloubka: | 7 cm |
Nástěnné svítidlo kov černý matný, akryl opál, plast čirý, ŠxV: 220x220 mm, hloubka 50 mm, LED...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, ŠxV: 135x185 mm, hloubka 203 mm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, konopné lano hnědé, ŠxV: 12x28 cm, hloubka 13 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, hliník bílý, akryl bílý, kolébkový vypínač na výrobku, fixace barev,...
Nástěnné svítidlo, mosaz, ŠxV: 24x17 cm, hloubka 17 cm, bez žárovek 2xE14, max. 40W 230V.
Nástěnné svítidlo, dřevo hnědé, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, ŠxV: 7x14 cm, hloubka 16...
Nástěnné svítidlo, kov černý, kov v barvě imitující dřevo, hnědý, vypínač, ŠxV: 15x19 cm, hloubka...
NNástěnné svítidlo, chrom, sklo kouřové, skleněné křišťály průhledné, ŠxV: 28x18 cm, hloubka 15...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, kolébkový vypínač...
Nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44...
Nástěnné svítidlo, nikl matný, flexi, bílé sklo, transparentní kabel 1,5m, vypínač, 30x24x46 cm,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, kov imitace dřeva, směr světla: dolů, ŠxV:...
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, vypínač,...
Nástěnné svítidlo, kov černý chrom, skleněné křišťály, směr světla: nahoru, Šx výška 140x330 mm,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


