LOXY 871601016X GLOBO bodové
Kód: 871601016XSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, sklo bílé, otočné/výklopné, DxŠxV:9x25x21cm, včetně žárovky...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, sklo bílé, ŠxV:70x21cm, včetně žárovek 4xE14 5W 230V, výstup...
Stojící lampa, kov matný nikl, sklo, ŠxV:23x150cm, včetně žárovky 1xE14 LED 5W 230V, výstup...
Stolní lampa, kov nikl matný, sklo bílé, kolébkový vypínač na výrobku, flexo, DxŠxV:13x13x30cm,...
Stropní svítidlo, kovový matný nikl, sklo bílé, výška: 24cm, včetně žárovek 3xE14 LED 14,5W 230V.
Stropní svítidlo, kov matný nikl, sklo bílé, DxV:75x21cm, včetně žárovek 6xE14 LED 5W 230V,...
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, sklo bílé, otočné/výklopné, DxŠxV:10x12x12cm, včetně žárovky 1xE14 LED 5W 230V, výstup 430lm, 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 9007371450244 |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Světelný tok: | 430lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Výška: | 12 (cm) |
| ? Šířka: | 10 (cm) |
| ? Hloubka: | 12 (cm) |
Nástěnné svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, kolébkový vypínač, Šx výška 70x140 mm,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové barvy, mosazný kroužek, vypínač, ŠxV: 100x170 mm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, silikon černý...
Nástěnné svítidlo, kov v barvě imitující dřevo, akryl, opál bílý, svítí nahoru a dolů, vypínač,...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, kolébkový vypínač, Šx výška...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, akryl opál, IP44, DxŠxV: 608x130x74 mm, včetně LED 10W 230V,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, akryl opál, plast čirý, ŠxV: 200x200 mm, hloubka 50 mm, LED...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, chrom, satinované sklo, ozdobné linky, DxŠ: 22x23 cm, hloubka 7 cm,...
Nástěnné svítidlo, nikl, sklo průhledné bílé, vypínač, ŠxV: 13x15 cm, hloubka 16 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, bodové, kov černý matný, dřevo hnědé, sklo kouřové, ŠxV: 80x130 mm, hloubka...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, kov imitace dřeva, směr světla: dolů, ŠxV:...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, plast bílý, PVC kabel bílý, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov bronzové barvy, sklo, ŠxV: 22x28 cm, hloubka 29 cm, bez žárovky 1xE27,...
Nástěnné svítidlo, mosaz, obrazové světlo, nastavitelné, vypínač, DxV: 37x14 cm, hloubka 21 cm,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
