BRISBON 57851W GLOBO nástěnné | 1x GU10 | bílá | Š: 7 cm |
Kód: 57851WSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov bílý, hliník nikl matný, hliník bílý, plast transparentní, kolébkový...
Bodové svítidlo, kov bílý, hliník nikl matný, hliník bílý, plast transparentní, DxŠx výška...
Bodové svítidlo, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, DxŠx výška...
Bodové svítidlo, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, DxŠx výška...
Stojací lampa, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, bílý PVC kabel,...
Stolní lampička, kov bílý, hliník nikl, hliník bílý, plast průhledný, kabel PVC bílý, kolébkový...
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo, kov bílý, hliník nikl matný, hliník bílý, plast průhledný, kabel PVC bílý, kolébkový vypínač, flexo, Šx výška 70x430 mm, hloubka 330 mm, délka kabelu 1500 mm, bez žárovky 1xGU10, max. 25W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| EAN: | 9007371456628 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá |
| ? Materiál: | kov, hliník |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Chytré funkce: | přívodní kabel |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 43 cm |
| ? Šířka: | 7 cm |
| ? Hloubka: | 7 cm |
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, směr světla dolů, ŠxV: 18x22 cm, hloubka 24 cm,...
Nástěnné svítidlo, dřevo hnědé a černé, kov černý, mřížované kovové stínítko, ŠxV: 13x17 cm, bez...
Nástěnné svítidlo kov mosaz matná, akryl opál, IP44, DxŠxV: 608x80x150 mm, včetně LED 10W 230V,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, flexo, bez stínítka, vypínač, ŠxV: 9x53 cm, hloubka až 40 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, černý kov, vypínač, ŠxV: 13x17 cm, hloubka 17 cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kov zlatý matný, sklo kouřové, průhledné, kolébkový vypínač,...
Nástěnné svítidlo, chrom, sklo opál, ŠxV: 7x14 cm, hloubka 17 cm, bez žárovky 1xE14, max. 40W 230V.
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, akryl bílý, kolébkový vypínač na výrobku,...
Nástěnné svítidlo, mosaz, ŠxV: 24x17 cm, hloubka 17 cm, bez žárovek 2xE14, max. 40W 230V.
Nástěnné svítidlo, kov bronzové barvy, sklo, ŠxV: 22x28 cm, hloubka 29 cm, bez žárovky 1xE27,...
Nástěnné svítidlo, mosaz, obrazové světlo, nastavitelné, vypínač, DxV: 37x14 cm, hloubka 21 cm,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, kov mosaz matná, plast opál, ŠxV: 130x350 mm, hloubka 150 mm,...
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, vypínač, ŠxV: 9x13 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné kapky průhledné, akrylové křišťály...
Nástěnné svítidlo, kov, stará mosaz, satinované sklo, ŠxV: 16x18 cm, hloubka 30 cm, bez žárovky...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

