BRISBON 57851S GLOBO stojací lampa | 2x GU10 | bílá | Š: 21,5 cm |
Kód: 57851SSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov bílý, hliník nikl matný, hliník bílý, plast transparentní, kolébkový...
Bodové svítidlo, kov bílý, hliník nikl matný, hliník bílý, plast transparentní, DxŠx výška...
Bodové svítidlo, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, DxŠx výška...
Bodové svítidlo, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, DxŠx výška...
Stolní lampička, kov bílý, hliník nikl, hliník bílý, plast průhledný, kabel PVC bílý, kolébkový...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, hliník nikl matný, hliník bílý, plast průhledný, kabel PVC bílý,...
Detailní popis produktu
Stojací lampa, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, bílý PVC kabel, vyínač na kabelu, DxŠx výška 215x230x1540 mm, délka kabelu 1800 mm, bez žárovek 2xGU10 LED, max. 5W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| EAN: | 9007371450626 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá |
| ? Materiál: | kov, hliník |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 154 cm |
| ? Šířka: | 21,5 cm |
| ? Hloubka: | 23 cm |
Stojací lampa, kov, bílá matná, kabel 1,8m, vypínač, DxŠxV: 25x23x154 cm, bez žárovek 3xGU10,...
Stojací lampa dřevo tmavě hnědé, kov černý matný, kabel PVC černý, vyínač na kabelu, DxŠxV:...
Stojací lampa, chrom, nikl, sklo satinované, vypínač, průměr 30 cm, výška 178 cm, včetně E27 LED...
Stojací lampa, kov nikl matný, plast, textil šedý, výška stínidla 31 cm, vypínač, průměr 40 cm,...
Stojací lampa, kov černý matný, sklo kouřové a průhledné, kabel PVC černý, vyínač na kabelu, DxŠx...
Stojací lampa kov černý matný, kouřové sklo, textilní kabel černý, vypínač na kabelu, DxŠxV:...
Stojací lampa, kov imitace rzi, mosaz, zlatý, kabel 1,8m, vypínač, DxŠxV: 51x25x155 cm, bez...
Stojací lampa, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, vypínač na kabelu, DxŠx...
Stojací lampa, černý kov, dřevo přírodní, černý kov, vypínač, DxŠxV: 47x25x168cm, bez žárovek...
Stojací lampa kov černý matný, MDF imitace dřeva, plast opál, kabel PVC černý, vypínač, DxŠxV:...
Stojací lampa, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov mosaz, kabel...
Stojací lampa kov nikl matný, sklo opál, vypínač, průměr 300 mm, výška 1600 mm, délka kabelu 1800...
Stojací lampa, nikl, sklo opál, kabel PVC černý, nožní spínač na kabelu, DxŠxV: 295x280x1550 mm,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

