SATELLA 54312-3S GLOBO stojací lampa | 3x E14 | černá | Š: 30 cm |
Kód: 54312-3SSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, Šx výška 80x130 mm, hloubka 165 mm, bez...
Bodové svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, DxŠx výška 220x80x185 mm, bez žárovek 2xE14,...
Bodové svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, průměr 220 mm, výška 165 mm, bez žárovek...
Bodové svítidlo, kov černý, sklo kouřové a průhledné, průměr 380 mm, výška 185 mm, bez žárovek...
Bodové svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové a průhledné, otočné/naklápěcí, DxŠx výška...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové a průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Bodové svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové a průhledné, DxŠx výška 580x240x165 mm, bez...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové a průhledné, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Detailní popis produktu
Stojací lampa, kov černý matný, sklo kouřové a průhledné, kabel PVC černý, vyínač na kabelu, DxŠx výška 300x220x1610 mm, délka kabelu 1800 mm, bez žárovek 3xE14, max. 25W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.87 kg |
| EAN: | 9007371455935 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 161 cm |
| ? Šířka: | 30 cm |
| ? Hloubka: | 22 cm |
Stojací lampa, kov nikl matný, textil bílý, stínidlo s bílým peřím, výškově nastavitelné,...
Stojací lampa, kov černý matný, sklo, mosaz, vypínač, průměr 43 cm, výška 167 cm, délka kabelu...
Stojací lampa kov černý matný, MDF imitace dřeva, plast opál, kabel PVC černý, vypínač, DxŠxV:...
Stojací lampa, kov mosaz, sklo, vypínač, průměr 30 cm, výška 160 cm, délka kabelu 1,8m, bez...
Stojací lampa, kov černý, dřevo tmavě hnědé, hliník černý, plast bílý, kabel PVC černý, vyínač na...
Stojací lampa, kov, nikl matný, plast satinovaný, K5 křišťály průhledné, fólie s křišťálovým...
Stojací lampa, kov černý matný, mramor černý, sklo kouřové, kabel PVC černý, nožní spínač na...
Stojací lampa, kov černý, plast černý a zlatý, průměr stínítka: 38 cm, kabel 1,8 m, vypínač,...
Stojací lampa, kov černý, plast opál, bílý, stmívatelné, dotykový stmívač, DxŠxV: 56x60x187 cm,...
Stojací lampa, kov bílý a černý, dřevo bílé, keramika bílá a černá, výškově nastavitelné,...
Stojací lampa kov grafit, kov imitace dřeva, DxŠxV: 250x230x1540 mm, délka kabelu 1800 mm, bez...
Stojací lampa, černý kov, černá textilie, kabel 1,8m, vypínač, průměr 54 cm, výška 160 cm, bez...
Stojací lampa, chrom, nikl, sklo satinované, vypínač, průměr 30 cm, výška 178 cm, včetně E27 LED...
Stojací lampa, kov černý, hliník černý matný, plast bílý, kabel PVC černý, vyínač na kabelu,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

