SATELLA 54312-1 GLOBO nástěnné | 1x E14 | černá | Š: 8 cm |
Kód: 54312-1Související produkty
Bodové svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, DxŠx výška 220x80x185 mm, bez žárovek 2xE14,...
Bodové svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, průměr 220 mm, výška 165 mm, bez žárovek...
Bodové svítidlo, kov černý, sklo kouřové a průhledné, průměr 380 mm, výška 185 mm, bez žárovek...
Stojací lampa, kov černý matný, sklo kouřové a průhledné, kabel PVC černý, vyínač na kabelu, DxŠx...
Bodové svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové a průhledné, otočné/naklápěcí, DxŠx výška...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové a průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Bodové svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové a průhledné, DxŠx výška 580x240x165 mm, bez...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové a průhledné, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, Šx výška 80x130 mm, hloubka 165 mm, bez žárovky 1xE14, max. 25W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 9007371446926 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 13 cm |
| ? Šířka: | 8 cm |
| ? Hloubka: | 8 cm |
Nástěnné svítidlo kov černý matný, akryl opál, IP44, DxŠxV: 608x130x74 mm, včetně LED 10W 230V,...
Nástěnné svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, kolébkový vypínač, Šx výška 70x140 mm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, s vypínačem, ŠxV: 9x13 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, hliník bílý, akryl bílý, kolébkový vypínač na výrobku, fixace barev,...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, plast bílý, PVC kabel bílý, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov, stará mosaz, satinované sklo, ŠxV: 16x18 cm, hloubka 30 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov bronzové barvy, sklo, ŠxV: 22x28 cm, hloubka 29 cm, bez žárovky 1xE27,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, mosaz, kovové pletivo, ŠxV: 22x28 cm, hloubka 28 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, akryl opál, plast čirý, ŠxV: 200x200 mm, hloubka 50 mm, LED...
Nástěnné svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, Šx výška 70x140 mm, hloubka 145 mm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné kapky průhledné, akrylové křišťály...
Nástěnné svítidlo, kov nikl, flexo, bez stínítka, vypínač, ŠxV: 9x53 cm, hloubka až 40 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov nikl, plast černý, Flexo, vypínač, ŠxV: 9x50 cm, hloubka až 35 cm, včetně...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Nástěnné svítidlo, chrom, MDF wenge, satinované sklo, ŠxV: 8x19 cm, hloubka 16 cm, bez žárovky...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

