SIEGFRIED 41751-12B GLOBO nástěnné | LED | 12W | černá | Š: 29,5 cm |
Kód: 41751-12B
SKLADEM ZA 2 AŽ 3 DNY
Nástěnné svítidlo, hliník černý, akryl opál bílý, svítí nahoru a dolů, vypínač, ŠxV: 30x8 cm, hloubka 5 cm, včetně 1xLED 12W 230V, 1200lm zdroj, 380lm výstup, 3000K.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Návod k použití: pdf-manual
Doplňkové parametry
Kategorie: Nástěnná
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.59 kg
EAN: 9007371414352
Výrobce: GLOBO Handels
? Krytí: IP20
? Barva: černá
? Materiál: hliník a akryl
? Počet světel. zdrojů: 1
? Chytré funkce: vypínač, zdroj LED
? Spotřeba: 12W