ROBBY 57911-1G GLOBO nástěnné | 1x GU10 | černá | Š: 7 cm |
Kód: 57911-1GSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov grafit/vzhled dřeva, černý PVC kabel, DxŠxV: 9x9x120 cm, bez žárovky 1x...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Závěsné svítidlo, kov grafit/vzhled dřeva, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4x...
Klipsové svítidlo, kov grafit, plast černý/vzhled dřeva, černý PVC kabel, s vypínačem na kabelu,...
Nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44...
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky 1xGU10, max. 25W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 9007371433513 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, dřevo |
| ? Materiál: | kov a dřevo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Chytré funkce: | vypínač |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 10 cm |
| ? Šířka: | 7 cm |
| ? Hloubka: | 12 cm |
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné kapky průhledné, akrylové křišťály...
Nástěnné svítidlo, černý kov, dřevo přírodní, černý kov, vypínač, ŠxV: 14x30 cm, hloubka 18 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, ŠxV: 135x185 mm, hloubka 203 mm, bez žárovky...
Klipsové svítidlo, kov nikl, plast černý, PVC kabel transparentní, s vypínačem na kabelu, Flexo,...
Nástěnné svítidlo, mosaz, obrazové světlo, nastavitelné, vypínač, DxV: 37x14 cm, hloubka 21 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov nikl mat, plast černý, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Nástěnné svítidlo, hliníková bílá, akryl opál bílý, svítí nahoru a dolů, vypínač ŠxV: 30x8 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, vypínač,...
Nástěnné svítidlo, bodové, kov černý matný, dřevo hnědé, sklo kouřové, ŠxV: 80x130 mm, hloubka...
Nástěnné svítidlo, kov zlatý broušený, kolébkový vypínač, Šx výška 70x100 mm, hloubka 130 mm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, kolébkový vypínač, Šx výška...
Nástěnné svítidlo, nikl, sklo průhledné bílé, vypínač, ŠxV: 13x15 cm, hloubka 16 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, akryl bílý, kolébkový vypínač na výrobku,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý, flexo, vypínač, ŠxV: 9x50 cm, hloubka až 35 cm, včetně...
Nástěnné svítidlo, kov černý, kov v barvě imitující dřevo, hnědý, vypínač, ŠxV: 15x19 cm, hloubka...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, hliník bílý, akryl bílý, kolébkový vypínač na výrobku, fixace barev,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com




