ROBBY 57910TG GLOBO lampička | 1x GU10 | dřevo | Š: 12 cm |
Kód: 57910TGSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov grafit/vzhled dřeva, černý PVC kabel, DxŠxV: 9x9x120 cm, bez žárovky 1x...
Nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Závěsné svítidlo, kov grafit/vzhled dřeva, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4x...
Klipsové svítidlo, kov grafit, plast černý/vzhled dřeva, černý PVC kabel, s vypínačem na kabelu,...
Nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44...
Detailní popis produktu
Tato stolní lampička 35 cm (průměr 12 cm) ze série Robby bude skvělým doplňkem vašeho interiéru. Stolní lampička z kovu v barvě grafitu se skládá z kulaté kovové základny se vzhledem dřeva, ke které je připevněna tyč s otočnou, pokovenou objímkou GU10. Ty mohou být vybaveny LED světelným zdrojem dle vašeho výběru, což vám dává možnost individuálně určit barvu a jas světla. Součástí je také vypínač, kterým lze světlo pohodlně zapínat a vypínat. Celkový obraz ve vašich čtyřech stěnách můžete doplnit dalšími modely ze stejné série.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.84 kg |
| EAN: | 9007371416837 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | dřevo |
| ? Materiál: | kov, dřevo a plast |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 35 cm |
| ? Šířka: | 12 cm |
| ? Hloubka: | 12 cm |
Stolní lampička, kov černý matný, sklo, mosaz, vypínač, průměr 18 cm, výška 47 cm, délka kabelu...
Stolní lampička, kov bílý matný, nikl, sklo opál, satinované, kolébkový vypínač na kabelu, průměr...
Stolní lampička plast šedý matný, chrom, plast satin, dotykové zapínání/vypínání, plynulé...
Stolní lampička, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, s vypínačem na kabelu, DxŠxV: 24x19x48 cm,...
Stolní lampička, kov nikl, skleněná koule bílá, kabel textilní černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, keramická, bílá,zlatá barva, textil bílý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, plast černý, satin., matný černý silikon, dotykové zapnutí/vypnutí/plynulé...
Stolní lampička kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, kabel PVC černý, vypínač na...
Stolní lampička, kov nikl matný, kov chromovaný, sklo bílé, textilní kabel černý, kolébkový...
Stolní lampička, kov černý, dřevo tmavě hnědé, hliník černý matný, plast bílý, kabel PVC černý,...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, tmavě šedý hliník a plast, plast černý a bílý, plynulá regulace dotykového...
Stolní lampička, dřevo černé, textil antracit, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov černý matný, akrylové křišťály čiré, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, kov černý, kouřové sklo, sklo O2x12cm, 2x10cm, včetně 10676 LED LM, vypínač,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com




