ROBBY 57911-3G GLOBO bodové | 3x GU10 | černá | Š: 41 cm |
Kód: 57911-3GSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov grafit/vzhled dřeva, černý PVC kabel, DxŠxV: 9x9x120 cm, bez žárovky 1x...
Nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Závěsné svítidlo, kov grafit/vzhled dřeva, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4x...
Klipsové svítidlo, kov grafit, plast černý/vzhled dřeva, černý PVC kabel, s vypínačem na kabelu,...
Nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44...
Detailní popis produktu
Jednoduché bodové svítidlo ze série Robby zaujme svým designem a barevným schématem. Na obdélníkovém stropním držáku v dřevěném provedení (41x6 cm) jsou tři objímky GU10, každá zakrytá válcovým stínidlem v matném grafitu. Patice GU10 umožňuje výběr žárovek až do maximálního výkonu 35 wattů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 9007371442522 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, dřevo |
| ? Materiál: | kov a dřevo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 12 cm |
| ? Šířka: | 6 cm |
| ? Hloubka: | 41 cm |
Stropní svítidlo, kov černý, starožitná mosaz, průměr 23 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE14, max....
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez žárovek...
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 390x60x145 mm, bez žárovek 3xGU10,...
Stropní svítidlo, kov černý a zlatý, kovové tyče černé a zlaté, pohyblivé, DxV: 70x22 cm, bez...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxV: 28x18 cm,...
Stropní a nástěnné svítidlo, dřevo hnědé a černé, kov černý, mřížované kovové stínítko, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, dřevo hnědé, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 50x7x16 cm, bez žárovek 4xE14,...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, skleněný křišťál průhledný, průměr 38 cm, výška 24 cm, bez...
Bodové svítidlo, kov černý chrom, sklo měděné barvy a průhledné, DxŠx výška 400x80x180 mm, bez...
Bodové svítidlo, kov černý chrom, sklo měděné barvy a průhledné, DxŠx výška 250x80x180 mm, bez...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, DxŠxV: 35x17x25 cm, bez...
Bodové svítidlo, černý kov, sklo kouřové, nastavitelné, DxŠx výška 600x90x168 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, chrom, sklo čiré, nastavitelné, DxV: 60x15 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, chrom, MDF wenge, satinované sklo, DxŠxV: 69x22x16 cm, bez žárovek 3xE14, max....
Bodové svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, DxŠx výška 530x60x145 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, dřevo dub, kov černý, uvnitř zlatý patinovaný, DxV: 82x24 cm, hloubka 18 cm,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com




