XARA I 54802S-2 GLOBO bodové | 2x E14 | černá | Š: 22 cm |
Kód: 54802S-2Související produkty
Nástěnné svítidlo, kov černý, ŠxV: 8x14 cm, hloubka 13 cm, bez žárovky 1xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x20 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, průměr 23 cm, výška 18 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, černý kov, průměr 36 cm, výška 20 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, černý kov, průměr 63 cm, výška 18 cm, bez žárovek 6xE14, max. 40W 230V.
Svítidlo se skřipcem kov černý matný, plast, kovová mřížka černá matná, kabel PVC černý,...
Stojací lampa kov černý matný, kovová mřížka černá matná, vypínač na kabelu, Flexo, DxŠxV:...
Detailní popis produktu
Nástěnný a stropní reflektor Xara I zaujme elegantním designem. Pohyblivá černá kovová klec je ve tvaru kosočtverců. Svítidlo je vybavené paticí E14, která vám umožňuje vybrat si ten správný světelný zdroj (max. 40 W) a určit tak barvu a intenzitu světla. Z důvodu úspory energie a životnosti doporučujeme světelné zdroje LED. Design ve své místnosti můžete doplnit dalšími reflektory z této série.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 9007371409976 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 18 cm |
| ? Šířka: | 22 cm |
| ? Hloubka: | 8 cm |
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, dřevo hnědé, sklo kouřové, DxŠxV: 420x100x195 mm, bez...
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 530x60x145 mm, bez žárovek 4xGU10,...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, nastavitelné, DxŠxV: 70x32x18...
Stropní svítidlo, dřevo hnědé, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 50x7x16 cm, bez žárovek 4xE14,...
Bodové svítidlo, kov nikl, chrom, průměr 250 mm, hloubka 135 mm, bez žárovek 3xGU10, max. 25W 230V
Bodové svítidlo, kov zlaté barvy broušený, DxŠx výška 560x60x120 mm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Stropní a nástěnné svítidlo, nikl, sklo průhledné bílé, DxŠxV: 36x19x19 cm, bez žárovek 2xE27,...
Stropní svítidlo, kov černý zlatý, kov černý, průměr 60 cm, výška 24 cm, bez žárovek 3xE27, max....
Stropní svítidlo, dřevo tmavě hnědé, kov černý, DxŠxV: 50x6x9 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Stropní svítidlo, chrom, sklo čiré, nastavitelné, DxV: 60x15 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, bílý kov, průměr 63 cm, výška 18 cm, bez žárovek 6xE14, max. 40W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, DxŠxV: 35x17x25 cm, bez...
Bodové svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, DxŠx výška 390x60x145 mm, bez žárovek 3xGU10,...
Stropní svítidlo, černý kov, průměr 63 cm, výška 18 cm, bez žárovek 6xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 50x7x16 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové a průhledné, DxŠx výška 580x240x165 mm, bez...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



