XARA I 54802S-6 GLOBO bodové | 6x E14 | černá | Š: 63 cm |
Kód: 54802S-6Související produkty
Nástěnné svítidlo, kov černý, ŠxV: 8x14 cm, hloubka 13 cm, bez žárovky 1xE14, max. 40W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, DxŠxV: 22x8x18 cm, bez žárovek 2xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x20 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, průměr 23 cm, výška 18 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, černý kov, průměr 36 cm, výška 20 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Svítidlo se skřipcem kov černý matný, plast, kovová mřížka černá matná, kabel PVC černý,...
Stojací lampa kov černý matný, kovová mřížka černá matná, vypínač na kabelu, Flexo, DxŠxV:...
Detailní popis produktu
Stropní lustr Xara I zaujme elegantním designem. Černá kovová klec je ve tvaru kosočtverců. Svítidlo je vybavené paticí E14, která vám umožňuje vybrat si ten správný světelný zdroj (max. 40 W) a určit tak barvu a intenzitu světla. Z důvodu úspory energie a životnosti doporučujeme světelné zdroje LED. Design ve své místnosti můžete doplnit dalšími reflektory z této série.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.78 kg |
| EAN: | 9007371406982 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 6 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 18 cm |
| ? Šířka: | 63 cm |
| ? Hloubka: | 8 cm |
Stropní a nástěnné svítidlo, chrom, MDF wenge, satinované sklo, DxV: 50x16 cm, bez žárovek 2xE14,...
Stropní svítidlo kov černý matný, DxŠxV: 400x60x90 mm, bez žárovek 3xGU10 35W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, nastavitelné, DxŠxV: 70x32x18...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva, plast opál, vícekrokový nástěnný vypínač, paměťová...
Stropní svítidlo, kov černý, nikl, dřevo černé, průměr 28 cm, výška 18 cm, bez žárovek 3xE27,...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, průměr 28 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, kov nikl, chrom, DxŠx výška 250x100x135 mm, bez žárovek 2xGU10, max. 25W 230V
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, plast vzhled dřeva, kovová mřížka, DxŠxV: 39x12x23 cm,...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 260x60x120 mm, bez...
Stropní svítidlo, chrom, MDF wenge, satinované sklo, DxŠxV: 69x22x16 cm, bez žárovek 3xE14, max....
Stropní svítidlo, kov bronzové barvy, kouřové sklo, včetně LED 10585, DxŠxV: 63x37x21 cm, včetně...
Stropní svítidlo kov černý matný, DxŠxV: 500x60x90 mm, bez žárovek 4xGU10 35W 230V.
Stropní svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo, chrom, kov černý, průměr 25 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý zlatý, kov černý, průměr 60 cm, výška 24 cm, bez žárovek 3xE27, max....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



