XARA I 54802S-3D GLOBO bodové | 3x E14 | černá | Š: 36 cm |
Kód: 54802S-3DSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov černý, ŠxV: 8x14 cm, hloubka 13 cm, bez žárovky 1xE14, max. 40W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, DxŠxV: 22x8x18 cm, bez žárovek 2xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x20 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, průměr 23 cm, výška 18 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, černý kov, průměr 63 cm, výška 18 cm, bez žárovek 6xE14, max. 40W 230V.
Svítidlo se skřipcem kov černý matný, plast, kovová mřížka černá matná, kabel PVC černý,...
Stojací lampa kov černý matný, kovová mřížka černá matná, vypínač na kabelu, Flexo, DxŠxV:...
Detailní popis produktu
Stropní lustr Xara I zaujme elegantním designem. Černá kovová klec je ve tvaru kosočtverců. Svítidlo je vybavené paticí E14, která vám umožňuje vybrat si ten správný světelný zdroj (max. 40 W) a určit tak barvu a intenzitu světla. Z důvodu úspory energie a životnosti doporučujeme světelné zdroje LED. Design ve své místnosti můžete doplnit dalšími reflektory z této série.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 9007371400980 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 20 cm |
| ? Šířka: | 36 cm |
| ? Hloubka: | 36 cm |
Bodové svítidlo, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, DxŠx výška...
Nástěnné svítidlo, kov, nikl, chrom, satinovaný plast, vypínač.
Stropní svítidlo, chrom, satinované sklo, průměr 28 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kovová mřížka černá, DxŠxV: 34x13x19 cm, bez žárovek...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kov zlatý matný, sklo kouřové, průhledné, DxŠxV: 250x80x182...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, DxŠxV:...
Bodové svítidlo, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, kov imitace rzi, otočné, průměr 29 cm, výška 15 cm,, včetně žárovek 3xGU10 LED...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 260x60x120 mm, bez...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, mosaz, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max. 35W 230V.
Nástěnné svítidlo kov černý matný, kolébkový vypínač na výrobku, DxŠxV: 250x60x90 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov bílý matný, stínítko z kovové síťoviny, průměr 36 cm, výška 20 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý a zlatý, sklo černé a zlaté, průměr 45 cm, výška 21 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, dřevo hnědé, sklo kouřové, nastavitelné, DxŠxV:...
Stropní bodové svítidlo, kov černý matný, nastavitelné, DxŠxV: 180x10x18,5 cm, bez žárovek GU10...
Bodové svítidlo, kov nikl, chrom, průměr 250 mm, hloubka 135 mm, bez žárovek 3xGU10, max. 25W 230V
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



