DREW 57998-4 GLOBO bodové | 4x GU10 | černá | Š: 50 cm |
Kód: 57998-4Související produkty
Nástěnné svítidlo kov černý matný, kolébkový vypínač na výrobku, ŠxV: 60x120 mm, hloubka 90 mm,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, kolébkový vypínač na výrobku, DxŠxV: 250x60x90 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo kov černý matný, DxŠxV: 400x60x90 mm, bez žárovek 3xGU10 35W 230V.
Nástěnné svítidlo, dřevo tmavě hnědé, kov černý, s vypínačem, ŠxV: 6x11 cm, hloubka 9 cm, bez...
Stropní svítidlo, dřevo tmavě hnědé, kov černý, DxŠxV: 40x6x9 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W 230V.
Detailní popis produktu
Jednoduché stropní bodové svítidlo ze série Drew zaujme nepřetržitým černým designem. Kovové otočné bodové svítidlo je vybaveno čtyřmi paticemi GU10 a má délku 50 cm. Volným výběrem zdroje světla si můžete sami určit barvu a intenzitu světla až do maximálního výkonu 35 wattů. LED žárovky doporučujeme pro jejich úsporu energie a dlouhou životnost.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| EAN: | 9007371439775 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 9 cm |
| ? Šířka: | 50 cm |
| ? Hloubka: | 6 cm |
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, skleněný křišťál průhledný, průměr 38 cm, výška 24 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, průměr 38 cm, výška 24 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, nastavitelné, DxŠxV: 70x32x18...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 410x60x120 mm, bez...
Bodové svítidlo, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, DxŠx výška...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, DxŠxV: 35x17x25 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov bílý, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x20 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov, černá, starožitná mosaz, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x21 cm, bez žárovek...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kov zlatý matný, sklo kouřové, průhledné, DxŠxV: 250x80x182...
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, pohyblivé, DxV: 60x19 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, průměr 28 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní bodové svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, mosazný kroužek, DxŠxV: 650x100x125 mm,...
Stropní svítidlo, kov, nikl matný, sklo imitace prasknutého skla, průměr 40 cm, výška 25 cm, bez...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, DxŠxV: 555x60x135 mm, bez žárovek...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

