DREW 57998-3 GLOBO bodové | 3x GU10 | černá | Š: 40 cm |
Kód: 57998-3Související produkty
Nástěnné svítidlo kov černý matný, kolébkový vypínač na výrobku, ŠxV: 60x120 mm, hloubka 90 mm,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, kolébkový vypínač na výrobku, DxŠxV: 250x60x90 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo kov černý matný, DxŠxV: 500x60x90 mm, bez žárovek 4xGU10 35W 230V.
Nástěnné svítidlo, dřevo tmavě hnědé, kov černý, s vypínačem, ŠxV: 6x11 cm, hloubka 9 cm, bez...
Stropní svítidlo, dřevo tmavě hnědé, kov černý, DxŠxV: 40x6x9 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W 230V.
Detailní popis produktu
Jednoduché stropní bodové svítidlo ze série Drew zaujme svým elegantním designem. Otočné bodové svítidlo z kovu v černé barvě je vybaveno třemi paticemi GU10 a má délku 40 cm. Volným výběrem zdroje světla si můžete sami určit barvu a intenzitu světla až do maximálního výkonu 35 wattů. LED žárovky doporučujeme pro jejich úsporu energie a dlouhou životnost.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 9007371436774 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 9 cm |
| ? Šířka: | 40 cm |
| ? Hloubka: | 6 cm |
Stropní svítidlo, kov černý, starožitná mosaz, průměr 23 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE14, max....
Stropní svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 28x22x18 cm,...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, průměr 25 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové a průhledné, otočné/naklápěcí, DxŠx výška...
Bodové svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, průměr 220 mm, výška 165 mm, bez žárovek...
Stropní a nástěnné svítidlo, nikl, sklo průhledné bílé, DxŠxV: 36x19x19 cm, bez žárovek 2xE27,...
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, mosaz,...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 410x60x120 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, nastavitelné, DxV: 70x18 cm,...
Stropní svítidlo, kov černý zlatý, kov černý, průměr 60 cm, výška 24 cm, bez žárovek 3xE27, max....
Stropní svítidlo, dřevo tmavě hnědé, kov černý, DxŠxV: 50x6x9 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, nastavitelné, DxŠxV: 70x32x18...
Bodové svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové a průhledné, DxŠx výška 580x240x165 mm, bez...
Stropní a nástěnné svítidlo, chrom, MDF wenge, satinované sklo, DxV: 50x16 cm, bez žárovek 2xE14,...
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, dřevo hnědé, sklo kouřové, DxŠxV: 420x100x195 mm, bez...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

