INDIANA 54357-4B GLOBO bodové | 4x E14 | černá | Š: 32 cm |
Kód: 54357-4BSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, s vypínačem, ŠxV: 9x13 cm,...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 28x22x18 cm,...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, průměr 38 cm, výška 24 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez 5xE14,...
Náhradní sklo pro sérii 54357
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné křišťály kouřové, kov matný, černý PVC kabel, průměr 30 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné křišťály kouřové, kov matný, černý PVC kabel, průměr 25 cm,...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo ze série INIANA zaujme svým stylovým designem. Z kulatého stropního svítidla vyčnívá zakřivená, matně černá kovová tyč o délce 70 cm, na které jsou celkem čtyři objímky E14, každá s tvarovým skleněným křišťálovým stínidlem. Objímky E14 umožňují sami určit barvu světla a jas až do maximálního výkonu 40 wattů. Z důvodu dlouhé životnosti a úspory energie doporučujeme LED žárovky z naší nabídky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.66 kg |
| EAN: | 9007371443055 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 18 cm |
| ? Šířka: | 32 cm |
| ? Hloubka: | 70 cm |
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max....
Stropní svítidlo, kov, černá, starožitná mosaz, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x21 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo kov černý matný, DxŠxV: 500x60x90 mm, bez žárovek 4xGU10 35W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, DxŠxV: 35x17x25 cm, bez...
Stropní svítidlo, dřevo dub, kov černý, uvnitř zlatý patinovaný, DxV: 82x24 cm, hloubka 18 cm,...
Stropní svítidlo, kov bílý, průměr 23 cm, výška 18 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 560x60x120 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo hnědé, průměr 23 cm, výška 21,5 cm, bez žárovek 3xE14, max....
Stropní svítidlo, chrom, sklo čiré, nastavitelné, DxV: 60x15 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez 5xE14,...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, průměr 28 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, nikl matný, dřevo, sklo opálové pruhované, DxV: 26x16 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, chrom, MDF wenge, satinované sklo, DxŠxV: 83x30x16 cm, bez žárovek 4xE14, max....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


