INDIANA 54357-3 GLOBO stropní | 3x E14 | hnědá | Š: 38 cm |
Kód: 54357-3Související produkty
Nástěnné svítidlo, kov, bronzová, skleněné křišťály, kouřová, vypínač, ŠxV: 9x13 cm, hloubka 16...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov, bronzové, skleněné křišťály, kouřová, DxV: 28x18 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov, bronzová, skleněné křišťály, kouřová, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov, bronzová, skleněné kouřové křišťály, průměr 38 cm, výška max. 130 cm,...
Závěsné svítidlo bronzové barvy, chrom, kouřové sklo krystaly, průměr 40 cm, výška max. 130 cm,...
Náhradní sklo pro sérii 54357
Detailní popis produktu
U tohoto stropního bodového svítidla se skvělý materiál snoubí s moderním designem. Na třech propletených ramenech bronzové barvy jsou připevněna tři elegantní nepohyblivá bodová svítidla z krystalů kouřového skla, rámovaná v pochromovaném kovu. Dostupné patice E14 umožňují sami určit zdroj světla a tím i intenzitu světla a barvu světla (max.40W). Vzhledem k jejich úspoře energie a dlouhé životnosti doporučujeme LED svítidla. Další modely ze stejné řady reflektorů by mohly doplnit obraz ve vašem obývacím pokoji.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.16 kg |
| EAN: | 9007371360277 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | hnědá |
| ? Materiál: | chrom, kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 24 cm |
| ? Šířka: | 38 cm |
| ? Hloubka: | 38 cm |
Stropní svítidlo, kov, nikl matný, chrom, sklo opál, akrylové křišťály, DxŠxV: 70x25x21 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, nikl, dřevo černé, průměr 28 cm, výška 18 cm, bez žárovek 3xE27,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, dřevo hnědé, sklo kouřové, DxŠxV: 420x100x195 mm, bez...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, pohyblivé, DxV: 60x19 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov, bronzová, skleněné křišťály, kouřová, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov bílý matný, stínítko z kovové síťoviny, průměr 36 cm, výška 20 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva, plast opál, vícekrokový nástěnný vypínač, paměťová...
Stropní svítidlo, kov bronzové barvy, kouřové sklo, včetně LED 10585, DxŠxV: 63x37x21 cm, včetně...
Stropní svítidlo, chrom, kov černý, průměr 25 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, kov černý, nastavitelné, DxŠxV: 700x130x225, bez žárovek, 4xE27,...
Stropní svítidlo, nikl matný, chrom, sametově stříbrná metalíza, pohyblivý, stínítko s ozdobným...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, nastavitelné, DxŠxV: 70x32x18...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov, nikl, chrom, DxV: 30x15 cm, bez žárovek 2xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, chrom, satinované sklo, DxV: 81x19 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, DxŠxV:...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



