ALLVI 57914-1AL GLOBO nástěnné
Kód: 57914-1ALDetailní popis produktu
Nástěnné svítidlo, koc černý mat, plast bílý, černý PVC kabel, dotykové zapínání/vypínání a stmívání, bez adaptéru, USB-A 2.0 - USB-C, nabíjí 4h, svítí 6h, svítí při nabíjení, magnet, ŠxV:100x125mm, výška: 150mm, kabel 1000mm, LED 0,4W 230V 29lm 3100K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 9007371478248 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, černá |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED, dotykový stmívač |
| Napájení: | nabíjecí |
| ? Spotřeba: | 0,4W |
| ? Světelný tok: | 60lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3100K |
| ? Výška: | 12,5 (cm) |
| ? Šířka: | 10 (cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
