PRISKA 54017-2 GLOBO bodové | 2x E27 | černá | Š: 34 cm |
Kód: 54017-2Související produkty
Nástěnné svítidlo, černý kov, vypínač, ŠxV: 13x17 cm, hloubka 17 cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W...
Stropní svítidlo, kov černý, průměr 29 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE27, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, nastavitelné, DxŠxV: 80x23x19 cm, bez žárovek 4xE27, max. 40W 230V.
Závěsné svítidlo, kov černý, konopné lano, DxŠxV: 100x15x max. 120 cm, bez žárovek 4xE27, max....
Detailní popis produktu
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, DxŠxV: 34x13x19 cm, bez žárovek 2xE27, max. 40W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 9007371400171 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 19 cm |
| ? Šířka: | 34 cm |
| ? Hloubka: | 13 cm |
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo hnědé, průměr 38 cm, výška 21 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Stropní svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo, chrom, satinované sklo, DxV: 81x19 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxV: 28x18 cm,...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, DxŠxV: 555x60x135 mm, bez žárovek...
Bodové svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové a průhledné, otočné/naklápěcí, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, nikl, sklo průhledné bílé, průměr 28 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE27, max....
Stropní svítidlo, kov černý, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x20 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max....
Stropní svítidlo, dřevo hnědé, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 40x7x16 cm, bez žárovek 3xE14,...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, průměr 28 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, nastavitelné, DxV: 70x18 cm,...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, pohyblivé, DxV: 60x19 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, kov černý, sklo kouřové a průhledné, průměr 380 mm, výška 185 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, DxŠxV:...
Bodové svítidlo, kov zlatý broušený, DxŠx výška 410x60x120 mm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W 230V
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



